Kolejny konflikt Pięknych i Młodych! Poszło o zdjęcie z komunii córki

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

© Instagram.com/ madzia_pim

Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem z komunii córki. Fani wytknęli mu dziecinne zachowanie. 

Z początkiem 2020 roku Dawid Narożny opuścił “Pięknych młodych”, których tworzył z kolegą oraz żoną. Zanim doszło do roszad w zespole, muzyk i wokalistka postanowili się rozwieść. Pojawiły się sprzeczki, które miały swoją kulminację podczas imprezy sylwestrowej, na której to obecni partnerzy byłych małżonków dosłownie rzucili się na siebie z rękoma. Od tamtej pory relacje pomiędzy nimi są – lekko mówiąc – napięte, a najnowsze zdjęcie, jakie zamieścił w sieci Dawid, jest najlepszym tego dowodem. 

Dawid Narożny wyciął żonę z komunijnego zdjęcia córki

Owocem małżeństwa Narożnych jest córka, która właśnie przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć oczywiście obojga rodziców. Magda Narożna “błysnęła” na Instagramie odsłoniętym stanikiem, ale jej były ukochany również się nie popisał. Z zamieszczonego w sieci zdjęcia wyciął byłą małżonkę. 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych świeciła stanikiem na komunii córki. “Zainwestuj w stylistę”

Z moim serduszkiem podczas Pierwszej Komunii Świętej. To tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam piękne zdjęcia z sesji. P.S. Wspólne zdjęcia również są – informacja tak dla tych wścibskich – napisał pod postem. 

Niektórzy internauci wytknęli mu, że zachował się nie na miejscu. 

Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią…

Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko – czytamy.

Dawid nie pozostał dłużny i szybko odpowiedział na zaczepki.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka, a nie jej obojga rodziców! – odpowiedział. 

Zobacz też:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

 • Alicja Węgorzewska-Whiskerd: Otrzymuję wiele telefonów od miłośników opery. Fani pytają, kiedy znowu otworzymy Warszawską Operę Kameralną

  Alicja Węgorzewska-Whiskerd: Otrzymuję wiele telefonów od miłośników opery. Fani pytają, kiedy znowu otworzymy Warszawską Operę Kameralną

  Śpiewaczka operowa przyznaje, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany zawodowe. Chciałaby jak najszybciej powrócić do występów i organizowania wydarzeń kulturalnych. Alicja Węgorzewska-Whiskerd mimo obecnego kryzysu ma jednak bardzo dużo pracy. Jako dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej stara się, by instytucja nie przestawała się rozwijać i ciągle spełniała oczekiwania widzów. Liczne projekty, realizowane głównie przez internet, sprawiają, że fani muzyki operowej mogą bez wychodzenia z domu obejrzeć największe wideoinstalacje barokowe i klasyczne.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle
 • Magda Gessler: Seniorzy powinni zostać w domach. Jeśli ich zabraknie, wnuki zostaną pozbawione dziadków i babć

  Magda Gessler: Seniorzy powinni zostać w domach. Jeśli ich zabraknie, wnuki zostaną pozbawione dziadków i babć

  Restauratorka apeluje do starszych ludzi, by wykazali się rozsądkiem i nie opuszczali miejsca zamieszkania. Ze względu na wiek, stan zdrowia i częsty brak odporności znajdują się oni w grupie podwyższonego ryzyka i są najbardziej narażeni na zarażenie koronawirusem. Jedynym sposobem, by w obecnej sytuacji seniorzy pozostali bezpieczni, jest dostosowanie się do zaleceń dotyczących społecznej izolacji. Rodziny i przyjaciele powinny wspierać ich w tej decyzji i pomagać im, dostarczając świeże produkty spożywcze i pozostałe potrzebne artykuły.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle
 • Bartłomiej Misiewicz: Pewne doświadczenia w polityce przydają mi się w biznesie. W pracy zawsze przyświecały mi determinacja, odpowiedzialność i obowiązkowość

  Bartłomiej Misiewicz: Pewne doświadczenia w polityce przydają mi się w biznesie. W pracy zawsze przyświecały mi determinacja, odpowiedzialność i obowiązkowość

  Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej zapewnia, że polityka to już zamknięty rozdział w jego życiu. Niedawno wszedł do świata biznesu i na tym polu chce się rozwijać. Bartłomiej Misiewicz nie ukrywa jednak, że doświadczenia zdobyte na scenie politycznej nie pójdą na marne. Podkreśla, że dzięki pracy u boku Antoniego Macierewicza i na stanowisku pełnomocnika zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej wie, jak umiejętnie zarządzać zespołem, prowadzić negocjacje i konsekwentnie realizować wytyczone cele. Przyznaje też, że w sprawach zawodowych zawsze był odpowiedzialny, obowiązkowy i zdeterminowany.

  Logo Newseria LifestyleNewseria Lifestyle

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Czytaj także:

Zostaw komentarz