Kolejarz Prokocim zyskał nowe zaplecze

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal oficjalnie przekazali do użytkowania Klubowi Sportowemu Kolejarz Prokocim budynek zaplecza szatniowo-socjalnego. Prezydent wręczył władzom Kolejarza Prokocim symboliczny klucz do obiektu oraz pakiet środków ochrony osobistej i sanitarnej, które są dostarczane do klubów sportowych w ramach akcji „odmrażania” krakowskiej infrastruktury sportowej.

Kolejarz Prokocim zyskał nowe zaplecze

Fot. Zarząd Infrastruktury Sportkowej w Krakowie

Nowy budynek powstał jako zaplecze dla zrealizowanego w zeszłym roku pod nadzorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie boiska o sztucznej nawierzchni, z piłkochwytami i masztami oświetleniowymi oraz halą pneumatyczną (rozkładaną w okresie zimowym). Dzięki dokończeniu inwestycji Kolejarz Prokocim zyskał nowoczesny, kompleksowy obiekt.

W budynku znajdują się dwie szatnie z prysznicami i toaletami dla zawodników, jedna szatnia dla trenerów z prysznicem i toaletą, toaleta dla osób z niepełnosprawnościami, magazyn podręczny, pomieszczenie techniczne z kotłem dwufunkcyjnym gazowym oraz korytarz z szafą porządkową.

Obiekt wykonano jako budynek parterowy, z dachem płaskim ze spadkiem, w konstrukcji stalowej ścian i dachu, na płycie fundamentowej żelbetowej. Poszycie ścian i dachu stanowią płyty warstwowe z wypełnieniem materiałem izolacyjnym. Wykonano drewnianą okładzinę budynku. Ponadto obiekt posiada instalacje wewnętrzne: wod.-kan., CO, gazową i elektryczną oraz wentylację mechaniczną. W ramach inwestycji wykonano także parking z kostki brukowej o powierzchni 263 m2.

Wykonawcą obiektu wg projektu Pracowni Architektonicznej Ireneusz Piotrowski z Krakowa był BIG EUROPE Sp. z o.o. z Wodzisławia Śląskiego. Łączny koszt inwestycji wraz z dokumentacją projektową wyniósł: 869 411,87 złotych brutto.

[embedded content]

https://cityon.pl/krakow

Zostaw komentarz