Kazik Staszewski: To się samo komentuje

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

© tv.rp.pl Kazik Staszewski, autor piosenki “Twój ból jest lepszy niż mój”, która wywołała zamieszanie w radiowej Trójce, nie komentuje sytuacji. “To się samo komentuje” – ocenia.

Piosenka Kazika Staszewskiego “Twój ból jest lepszy niż mój”, traktująca o specjalnych prawach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w czasie pandemii, wygrała internetowe głosowanie słuchaczy “Listy Przebojów Trójki” Marka Niedźwieckiego.

Krótko po opublikowaniu wyników usunięto je ze strony, a kierownictwo stacji zarzuciło autorom audycji złamanie reguł i manipulację przy liczeniu głosów.

Działania redaktora naczelnego Trójki, Tomasza Kowalczewskiego, który taka decyzję podjął, spowodowały, że ze współpracy ze stacją zrezygnował autor kultowej “Listy Przebojów”, Marek Niedźwiecki.

W ślad za nim z pracy w Trójce zrezygnował Hirek Wrona, zespół Organek i Dawid Podsiadło nie chcą, aby stacja emitowała ich utwory,  a współpracę z PR3 zawiesiła wytwórnia Mystic Production, która w Polsce dystrybuuje utwory takich twórców jak  Regain Records, Indie Recordings, Armoury Records, Eagle Rock, Mascot Records, Witching Hour Productions, Razor Productions i MaxFloRe.

Sam Kazik Staszewski nie wypowiada się na temat zamieszania.

“To się samo komentuje” – dodaje w twitterowej wymianie zdań z dziennikarzem “Rzeczpospolitej” Jackiem Nizinkiewiczem.

KAZIK – Twój ból jest lepszy niż mój >>> POSŁUCHAJ

Zostaw komentarz