Katarzyna Skrzynecka zmieniła kolor włosów! Nowy odcień bardzo do niej pasuje

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Po ciepłym odcieniu blondu nie ma teraz nawet śladu! Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej odjęła jej kilka lat.

© Dostarczane przez Wizaz.pl

Dawno niewidziana w mediach społecznościowych Katarzyna Skrzynecka, wróciła z przytupem na Instagram. Pochwaliła się nie tylko na nowo urządzonym tarasem, ale również nową fryzurą, która zwraca chyba największą uwagę. Nie dość, że już dawno nie pokazywała się w totalnie prostych włosach, to jeszcze je znacząco ochłodziła oraz podcięła końcówki.

Jak Katarzyna Skrzynecka wygląda w nowej fryzurze?

Mimo że Katarzyna Skrzynecka całkiem niedawno drastycznie obcięła włosy, postanowiła poddać się kolejnej metamorfozie. W domu samodzielnie rozprawiła się z odrostami, ale po otwarciu salonów fryzjerskich w związku z odmrażaniem gospodarki, udała się na farbowanie.

Efekt? Chłodny odcień blondu, który sobie zafundowała wygląda w jej przypadku zdecydowanie lepiej.

Pod zdjęciem z nową fryzurą pojawił się bardzo obszerny opis, w którym Katarzyna Skrzynecka przeprosiła za nieobecność na Instagramie. Do tej pory była bardzo aktywna, ale kwarantanna zweryfikowała dotychczasową listę obowiązków. Przyznała, że nie czuję zewu, by codzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju.

Jak widać, kwarantanna zdecydowanie służy Katarzynie Skrzyneckiej. Póki co nie angażuje się zbytnio w życie internetowe, ponieważ wreszcie może pozwolić sobie na spędzenie czasu z rodziną. Do tej pory wszystko było zależne od zawodowego planu dnia.

Zostaw komentarz