Katarzyna Skrzynecka jednak uzbierała pieniądze na zagraniczne wakacje: “Spontaniczne last minute”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Katarzyna Skrzynecka należała do grona tych artystów, którzy nie zamierzali ukrywać, że pandemia koronawirusa nie uszczupli ich domowego budżetu. W maju aktorka zdradziła, że wraz z mężem robią, co mogą, by nie popaść w długi. 49-latka wyznała wówczas, że między innymi ubiegała się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego oraz składała podania o “postojowe” w ZUS-ie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kasia Skrzynecka

bCPKZyvb

W rozmowie z Fleszem zdradziła także, że ze względu na trudną sytuację finansową raczej będzie zmuszona zrezygnować z zagranicznego urlopu.

W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny – ubolewała jakiś czas temu na łamach magazynu.

Spontaniczne last minute – napisała pod fotografią Marcina i Alikii zadowolona aktorka i zaznaczyła: Małe zwiedzanie na kilka dni z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa: wszędzie w maskach oprócz wybrzeża nad samym morzem. I bardzo słusznie, że się tego przestrzega.

bCPKZyvh

Pod innym zdjęciem pozujących w maseczkach męża i pociechy rozpisała się nieco obszerniej:

Tu, gdzie przyjechaliśmy na kilka dni, w Hiszpanii i na jej wyspach bardzo restrykcyjnie przestrzega się zasad bezpieczeństwa. Wszędzie i słusznie, maski wolno zdjąć wyłącznie nad samym morzem. Odległość 1,5 metra w stu procentach przestrzegana również na plaży! Słusznie. W Polsce swoboda jest znacznie większa – opisuje swoje spostrzeżenia z wyprawy Skrzynecka i kontynuuje:

Tutaj maski i bezpieczna odległość obowiązują wszędzie: na ulicach, w sklepach, w hotelu, w restauracji, jeśli przemieszczasz się poza swój stolik, ale mimo wszystko warto pozwiedzać tyle, ile się da – kwituje.

Fajnie, że jednak udało się jej pojechać na wakacje?

bCPKZyvi
bCPKZyvj
bCPKZyvC

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz