Kasia Tusk sama zadbała o swoją fryzurę. Pokazała jak wygląda w grzywce

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kasia Tusk sama zadbała o swoją fryzurę. Pokazała jak wygląda w grzywce © Dostarczane przez Zeberka Kasia Tusk sama zadbała o swoją fryzurę. Pokazała jak wygląda w grzywce Kasia Tusk postanowiła sama odświeżyć fryzurę.

Salony fryzjerskie są otwarte już od kilku tygodniu. Jednak wiele osób nadal wstrzymuje się z umówieniem wizyty i próbuje swoich sił w koloryzacji i stylizacji włosów. W mediach społecznościowych jest wiele zdjęć, na których widać efekty samodzielnych metamorfoz.

Kasia Tusk w grzywce

Blogerka modowa również postanowiła wstrzymać się z wizytą u fryzjera. Od początku trwania pandemii w Polsce aktywnie wspiera służbę zdrowia. Od każdego zamówienia w jej sklepie mlecollection.pl 10 procent zysku zostaje przekazane na zbiórkę siepomaga.pl

Kasia Tusk mimo trwającej kwarantanny pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Za pomocą mediów społecznościowych pokazuje, w jaki sposób spędza czas z rodziną oraz zapowiada kolejne zawodowe projekty.

Na jej blogu makelifeeasier dzieli się przepisami na desery oraz recenzuje przeczytane książki. Prowadzona przez nią strona to także kopalnia inspiracji modowych, a także pomysły na aranżację wnętrz.

Grzywka © Dostarczane przez Zeberka Grzywka

Ostatnio blogerka postanowiła podzielić się efektami własnych zdolności fryzjerskich. Kasia Tusk sama skróciła włosy i zrobiła grzywkę.

Macie wątpliwej jakości efekt fryzjerskiej ekspresji. Mojej WŁASNEJ fryzjerskiej ekspresji, jakby ktoś pytał – napisała na blogu.

Kasia Tusk dodała zdjęcie, na którym widać jej odświeżoną fryzurę. Chociaż sama ocenia się bardzo surowo, to delikatna minimalistyczna grzywka wygląda bardzo elegancko i pasuje do jej delikatnej urody.

Zostaw komentarz