Kaczoruk o filmie “Nic się nie stało”. Była partnerka Wojewódzkiego dołącza do pozwu przeciw TVP

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Renata Kaczoruk o filmie "Nic się nie stało". Była partnerka Wojewódzkiego dołącza do pozwu przeciw TVP © Michal Wargin/East New Renata Kaczoruk o filmie “Nic się nie stało”. Była partnerka Wojewódzkiego dołącza do pozwu przeciw TVP

Renata Kaczoruk odniosła się do głośnego dokumentu Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”. Celebrytka dołączyła do swojego byłego partnera, Kuby Wojewódzkiego i planuje pozwać TVP.

Dokument Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało” wstrząsnął polskimi odbiorcami. W filmie poruszono sprawę sopockiej Zatoki Sztuki, w której miało dochodzić do seksualnego wykorzystywania nieletnich. Według twórcy dokumentu, w aferę zamieszani byli nie tylko “Krystek” i “Turek”, ale także inne osoby związane z show-biznesem.

Po emisji “Nic się nie stało” przytoczono nazwiska celebrytów, którzy zdaniem Latkowskiego mieli gościć w lokalu. Wymieniono m.in. Adama “Nergala” Darskiego, Natalię Siwiec, Blankę Lipińską, Kubę Wojewódzkiego oraz jego ówczesną partnerkę, Renatę Kaczoruk. Większość gwiazd wystosowała oświadczenia, w których odcinają się od powiązań z aferą w Zatoce Sztuki. Twierdzą, że choć bywali w klubie, nie mieli pojęcia o skandalicznych wydarzeniach, które miały tam miejsce. Teraz głos w sprawie zabrała Renata Kaczoruk, była dziewczyna dziennikarza TVN.

Zobacz także: Borys Szyc o filmie “Nic się nie stało”. Pokazał wiadomości, które wymienił z Latkowskim

Renata Kaczoruk o filmie “Nic się nie stało”. Celebrytka wspiera Kubę Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk była z Kubą Wojewódzkim przez 6 lat. Od momentu ich rozstania w 2018 roku celebrytka zniknęła z nagłówków portali i gazet. Teraz znów zrobiło się o niej głośno w związku z dokumentem Latkowskiego “Nic się nie stało”. W mediach społecznościowych Renaty Kaczoruk pojawiło się oficjalnie oświadczenie.

– Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego. Jestem wdzięczna rodzicom i Państwu, którzy uchronili mnie przed wykorzystaniem seksualnym, gdy byłam bezbronna. Chciałabym, żebyśmy mogli spać spokojnie, wiedząc, że kolejne pokolenia też rosną bezpieczne. Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE… do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów… Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji… Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacją i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich… – zaczęła swój wpis Renata Kaczoruk.

Celebrytka uważa, że wykorzystywanie wizerunku gwiazd jest manipulacją. W oświadczeniu podkreśla, że ona i jej były partner nie mają nic wspólnego z aferą w Zatoce Sztuki. Kaczoruk dodała, że podobnie jak inne polskie gwiazdy zamierza pozwać TVP.

– Dziś jesteśmy parę lat starsi i już wiemy, czemu władzy służą wywołujące nasze emocje tematy. Bardziej niż obronę poszkodowanych, mają wywoływać burzę piaskową, przykrywającą pobłażanie w upolitycznionych wyrokach dramaty, które przez lata wydarzały się na plebaniach. Nie dajmy się wszyscy wmanewrować. Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków… 2 mld zł na szerzenie nienawiści i PRZYKRYWANIE cierpienia dzieci skrzywdzonych i pozbawionych możliwości domagania się sprawiedliwości… Ich sprawy w całym kraju prokuratura umarza. Stańmy z nimi murem. Kuba, dołączam do Ciebie. I zachęcam wszystkich innych do tego samego. Wygrane od TVP przekażę na poczet Fundacji zwalczających takie przestępstwa – zakończyła Renata Kaczoruk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego. Jestem wdzięczna rodzicom i Państwu, którzy uchronili mnie przed wykorzystaniem seksualnym, gdy byłam bezbronna. Chciałabym, żebyśmy mogli spać spokojnie, wiedząc że kolejne pokolenia też rosną bezpieczne. Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE.. do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów.. Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacja i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich… Dziś jesteśmy parę lat starsi i juz wiemy czemu władzy służą wywołujące nasze emocje tematy. Bardziej niż obronę poszkodowanych, mają wywoływać burzę piaskową, przykrywającą pobłażane w upolitycznionych wyrokach dramaty, które przez lata wydarzały się na plebaniach. Nie dajmy się wszyscy wmanewrować. Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczysta grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to tego czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków… 2mld zł na szerzenie nienawiści i PRZYKRYWANIE cierpienia dzieci skrzywdzonych i pozbawionych możliwości domagania się sprawiedliwości.. Ich sprawy w całym prokuratura umarza. Stańmy z nimi murem. Kuba, dołączam do Ciebie. I zachęcam wszystkich innych do tego samego. Wygrane od TVP przekaze na poczet Fundacji zwalczajacych takie przestepstwa

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka) Maj 21, 2020 o 5:44 PDT

RadioZET.pl/PCh

Zostaw komentarz