Justyna Żyła komentuje nowy związek Piotra: “Nie interesują mnie jego KOCHANKI I KONKUBINY”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W ostatnim czasie o skłóconych Żyłach było zaskakująco cicho. Jak się jednak okazuje, ci, którzy martwili się, że najbardziej zwaśnione byłe małżeństwo polskiego show biznesu zakopało topór wojenny, mogą spać spokojnie. Medialny konflikt między znanym skoczkiem i jego eksżoną trwa w najlepsze, a wszystko za sprawą SMS-ów, które miał wymieniać z córką sportowiec i które kilka dni temu zdecydowała się upublicznić Justyna.

W odwecie Piotrek pochwalił się wiadomościami, w których uczestniczka 9. edycji Tańca z Gwiazdami grozi śmiercią jego nowej partnerce.

bCMyOUlj

Choć po wydaniu ostatnich “oświadczeń” oboje zarzekali się, że to ich ostateczne komentarze w sprawie, najwyraźniej zmienili zdanie. Zarówno 33-latek, jak i matka jego dzieci postanowili odnieść się za pośrednictwem mediów społecznościowych do pojawiających się informacji na temat nowej wybranki sportowca.

Justyna Żyła mierzy się z hejtem: “Staram się tym nie przejmować”

W tym celu w piątkowy wieczór Justyna pokusiła sie o opublikowanie fotografii z córką.

bCMyOUlp

Kochani, dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego eksmęża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, więc oświadczenia nie będzie – zarzeka się pod zdjęciem z pociechą Żyła, po czym kontynuuje:

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość… Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić – zaznacza i podkreśla, że nie zamierza już przejmować się “bzdurami”:

Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem.

P.S. Jutro w menu placki ziemniaczane – skwitowała miłośniczka gotowania.

bCMyOUlq

Wierzycie, że Justyna rzeczywiście już nigdy nie zdecyduje się zabrać głosu w temacie Piotra?

bCMyOUlr
bCMyOUlK

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz