Julia Wieniawa oczarowała internautów, pozując w bikini na tle Bałtyku. “Wow, jaka opalona”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Julia Wieniawa © Instagram/ @juliawieniawa Julia WieniawaJulia Wieniawa i bikini to dla większości jej obserwatorów połączenie idealne. Młoda aktorka może pochwalić się nienaganną figurą. Sami zobaczcie, jak prezentuje się w brunatnoczerwonym kostiumie kąpielowym. Fani są oczarowani!

Julia Wieniawa niedawno gościła u swojego tanecznego przyjaciela we Włoszech, potem pracowała nad nowymi nagraniami do “Top Model”, a weekend spędziła bawiąc się na weselu w odważnej stylizacji. Czyżby teraz wypoczywała nad polskim morzem? Właśnie znad Bałtyku opublikowała wakacyjne zdjęcie z koleżanką. Aktorka ma na sobie brunatnoczerwony dwuczęściowy strój kąpielowy i wygląda w nim obłędnie.

Julia Wieniawa “czaruje” w bikini

Julia Wieniawa nie stroni od eksponowania własnego ciała. Nic w tym dziwnego, skoro może pochwalić się świetną formą i nienaganną figurą. Dlatego chętnie prezentuje również swoje wakacyjne oblicze, pozując do zdjęcia w bikini. Tym razem wybrała nieco mniej odległą lokalizację niż ostatnio i wypoczywała nad polskim morzem. Na tle Bałtyku zrobiła sobie fotkę z koleżanką i rozpaliła do czerwoności internautów. Cóż, pewnie większość fanów na jej widok przybrało na policzkach kolor brunatnoczerwonego stroju kąpielowego gwiazdy. 

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

© Dostarczane przez Plotek

Julia Wieniawa Instagram/ @juliawieniawa

Jak można się było spodziewać, pod wakacyjnym postem Wieniawy pojawiło się mnóstwo pochlebnych opinii na temat jej figury. 

Jestem oczarowany!

Wow, jaka opalona…

Bogini!

Dżizas, Julka! – czytamy w komentarzach okraszonych emotikonami w kształcie płomieni. 

Bikini Julii Wieniawy zrobiło prawdziwą furorę, choć młoda aktorka zaprezentowała je na Instagramie już wcześniej, podczas urlopu na Sycylii. Jak celebrytka podoba Wam się w wakacyjnej wersji?

Julia Wieniawa na urlopie we Włoszech!

Czytaj także

Zostaw komentarz