Joanna Moro o trudnej sytuacji finansowej. “Nie mam szansy…”

Podziel się

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Joanna Moro w zjawiskowej kreacji na Festiwalu Talentów. © Dostarczane przez Kozaczek Joanna Moro w zjawiskowej kreacji na Festiwalu Talentów.

Aktorka udzieliła wywiadu i zdradziła, z jakimi problemami się teraz zmaga.

Joanna Moro (36 l.)otworzyła się i szczerze opowiedziała o swojej trudnej sytuacji finansowej, jaka ją dotknęła w czasie światowej pandemii. Aktorka pod koniec stycznia powiększyła rodzinę i nie ukrywa, że sytuacja jest ciężka.

Joanna Moro pokazała, jak GRZECZNE ma dzieci

Joanna Moro o ciężkiej sytuacji finansowej

Joanna Moro w najnowszym wywiadzie opowiedziała o nowej rzeczywistości, jaka ją otacza w dobie koronawirusa, który nie oszczędza nikogo. Moro wraz z mężem wychowują trójkę dzieci, dwóch synów (Mikołaj i Jeremi) i 4-miesięczną córeczkę Ewę. Aktorka w rozmowie z Wideoportalem przyznała, że sytuacja w jej domu jest ciężka.

Joanna Moro przeszła operację PLASTYCZNĄ!

Joanna, gdy zdecydowała się na powiększenie rodziny, brała pod uwagę, że na początku narodzin córki będzie mnie pracować – a co za tym idzie, niej zarabiać – nikt nie spodziewał się jednak, że wirus doropwadzi do zamrożenia gospodarki a ludzie nie będa mogli wykonywać niektórych zawodów.

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

U mnie jest w ogóle ciężka sytuacja. Z jednej strony wiedziałam, że będę mniej zarabiać, bo mam małe dziecko. Poświęcam się, ale z drugiej strony nie mam szansy w ogóle sobie dorobić.

View this post on Instagram

Mamuśka w akcji !!!🙈🙈🙈 ——— #coronatime #sernik #domowewygłupy #positiveenergy #lovemylife #lovemyfamily #createyourself #dancechallenge A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on Apr 29, 2020 at 3:14am PDT

Joanna Moro narzeka na brak pracy w dobie koronawirusa

Mimo, że Joanna chciała poświęcić się macierzyństwu, to planowała zagrać w kilku spektaklach. Okazało się to niemożliwie.

Planowałam, że zagram parę spektakli w miesiącu, że sobie wyjadę na parę dni zdjęciowych na swoich warunkach, to teraz w ogóle nie wiem co to będzie. Jest bardzo trudno – Powiedziała Moro rozmawiając z Wideoportalem.

Jak widać, w czasie pandemii każdemu “oberwie” się w pewien sposób.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro narzeka nad ZLEWEM: „Jednym słowem przerosło mnie”

Joanna Moro urodziła córkę. Zdradziła IMIĘ dziewczynki

Joanna Moro pokazała, gdzie ŚPI jej córka! „Wszystko piękne”

Zobacz więcej

Newsy

Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana

© East News/Jakub Walasek (zdjęcie ilustracyjne) Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana W Łomiankach na trasie S7 w kierunku Gdańska samochód osobowy uderzył w barierki. W wypadku poszkodowane są dwie osoby. Droga jest

Newsy

Statut mocno naciągnięty. Powrót Kurskiego do TVP był bezprawny?

© Wikimedia Commons Jacek Kurski Resort kultury będzie chciał wyjaśnień od Rady Mediów Narodowych w sprawie powiększenia zarządu TVP. Zmieniając liczbę członków zarządu Telewizji Polskiej z trzech na czterech, Rada Mediów Narodowych zignorowała umieszczony w

Newsy

Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany

© JACEK DOMINSKI/REPORTER Czwarty etap znoszenia obostrzeń. Morawiecki ogłosi kolejne zmiany Czwarty etap znoszenia obostrzeń zostanie ogłoszony na środowej konferencji premiera Morawieckiego i ministra Szumowskiego. Odmrażanie gospodarki ma dotyczyć m.in. siłowni, klubów fitness, kin i teatrów. Wśród zapowiadanych zmian