Joanna Moro o trudnej sytuacji finansowej. “Nie mam szansy…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Joanna Moro w zjawiskowej kreacji na Festiwalu Talentów. © Dostarczane przez Kozaczek Joanna Moro w zjawiskowej kreacji na Festiwalu Talentów.

Aktorka udzieliła wywiadu i zdradziła, z jakimi problemami się teraz zmaga.

Joanna Moro (36 l.)otworzyła się i szczerze opowiedziała o swojej trudnej sytuacji finansowej, jaka ją dotknęła w czasie światowej pandemii. Aktorka pod koniec stycznia powiększyła rodzinę i nie ukrywa, że sytuacja jest ciężka.

Joanna Moro pokazała, jak GRZECZNE ma dzieci

Joanna Moro o ciężkiej sytuacji finansowej

Joanna Moro w najnowszym wywiadzie opowiedziała o nowej rzeczywistości, jaka ją otacza w dobie koronawirusa, który nie oszczędza nikogo. Moro wraz z mężem wychowują trójkę dzieci, dwóch synów (Mikołaj i Jeremi) i 4-miesięczną córeczkę Ewę. Aktorka w rozmowie z Wideoportalem przyznała, że sytuacja w jej domu jest ciężka.

Joanna Moro przeszła operację PLASTYCZNĄ!

Joanna, gdy zdecydowała się na powiększenie rodziny, brała pod uwagę, że na początku narodzin córki będzie mnie pracować – a co za tym idzie, niej zarabiać – nikt nie spodziewał się jednak, że wirus doropwadzi do zamrożenia gospodarki a ludzie nie będa mogli wykonywać niektórych zawodów.

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

U mnie jest w ogóle ciężka sytuacja. Z jednej strony wiedziałam, że będę mniej zarabiać, bo mam małe dziecko. Poświęcam się, ale z drugiej strony nie mam szansy w ogóle sobie dorobić.

View this post on Instagram

Mamuśka w akcji !!!🙈🙈🙈 ——— #coronatime #sernik #domowewygłupy #positiveenergy #lovemylife #lovemyfamily #createyourself #dancechallenge A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on Apr 29, 2020 at 3:14am PDT

Joanna Moro narzeka na brak pracy w dobie koronawirusa

Mimo, że Joanna chciała poświęcić się macierzyństwu, to planowała zagrać w kilku spektaklach. Okazało się to niemożliwie.

Planowałam, że zagram parę spektakli w miesiącu, że sobie wyjadę na parę dni zdjęciowych na swoich warunkach, to teraz w ogóle nie wiem co to będzie. Jest bardzo trudno – Powiedziała Moro rozmawiając z Wideoportalem.

Jak widać, w czasie pandemii każdemu “oberwie” się w pewien sposób.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro narzeka nad ZLEWEM: „Jednym słowem przerosło mnie”

Joanna Moro urodziła córkę. Zdradziła IMIĘ dziewczynki

Joanna Moro pokazała, gdzie ŚPI jej córka! „Wszystko piękne”

Zostaw komentarz