Joachim Brudziński obejrzał ”Nic się nie stało”. ”To zboczone świnie są”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Joachim Brudziński obejrzał ''Nic się nie stało''. ''To zboczone świnie są'' © ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Joachim Brudziński obejrzał ”Nic się nie stało”. ”To zboczone świnie są”

“Nic się nie stało”, dokument Sylwestra Latkowskiego o sprawie rzekomego stręczenia i wykorzystywania seksualnego nastolatek w sopockich klubach, wstrząsnął światem polskich celebrytów. Niektórzy z nich już zapowiedzieli pozwy. Film, wyemitowany w środę, 20 maja na antenie TVP, jest szeroko komentowany w mediach. Do sprawy odniósł się na Twitterze m.in. europoseł PiS Joachim Brudziński.

“Nic się nie stało” miał być odpowiedzią telewizji publicznej na filmy braci Sekielskich: “Tylko nie mów nikomu” i “Zabawa w chowanego”. Latkowski powraca w dokumencie do sprawy “Krystka” i “Turka” i sopockich klubów Zatoka Sztuki oraz Dream Club, w których miało dochodzić do gwałtów na nastolatkach. Po emisji w mediach zawrzało, ponieważ Latkowski zarzucił polskim celebrytom, że wiedzieli o tym, co się działo w lokalach, ale nie zareagowali. Swoich tez nie poparł jednak dowodami.

W filmie padają nazwiska osób z pierwszych stron gazet, m.in. Kuby Wojewódzkiego, Adama “Nergala” Darskiego, Krzysztofa Skiby, Piotra “Liroya” Marca, Natalii Siwiec czy Blanki Lipińskiej. Niektóre z gwiazd już zareagowały – pozew zapowiedział showman stacji TVN.

Joachim Brudziński reaguje na film Sylwestra Latkowskiego

Pe emisji dokumentu oskarżenia w stronę polskich gwiazd rzucił także europoseł PiS Joachim Brudziński.

– napisał.

Mówienie w kontekście pedofili o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm

Brudziński nie przebierał w słowach.

To zboczone świnie są, a nie żadni artyści. Szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofilii w kościele, a relatywizowanie tych zboczeńców w innych środowiskach

– czytamy na Twitterze europosła PiS.

Po emisji filmu wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik zapowiedział w TVP, że w Prokuraturze Krajowej powstanie specjalny zespół śledczych do wyjaśnienia sprawy przedstawionej przez Latkowskiego.

RadioZET.pl

Zostaw komentarz