Jestem AKTYWNY – mapa krakowskich przedsiębiorców

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kraków wspiera przedsiębiorców stawiając na reaktywację. Jednym z narzędzi umożliwiającym wzajemne wspieranie się mieszkańców i przedsiębiorców, jest interaktywna mapa „Jestem AKTYWNY”, na której każdy lokalny przedsiębiorca może zaznaczyć swoją obecność.

Jestem AKTYWNY – mapa krakowskich przedsiębiorców

Fot. MSIP Kraków

Mapa daje mieszkańcom możliwość odkrywania na nowo lokalnych sklepików i wytwórni, a tym samym daje wzajemne wsparcie (producenci-klientów, klienci-producentów) w czasach pandemii.

Na mapie znajdą się więc firmy, które pomimo trudnej sytuacji, wynikającej ze stanu epidemiologicznego, w dalszym ciągu działają i chcą oferować swoje produkty i usługi.

Mapa krakowskich przedsiębiorców ma za zadanie pomóc w dotarciu do klientów – mieszkańców Krakowa, którzy zgodnie z zaleceniami ograniczają przebywanie w przestrzeniach publicznych. Ma pomóc w szczególności dzielnicowym i osiedlowym biznesom.

Aby stać się częścią interaktywnej miejskiej mapy, należy wypełnić krótką ankietę, gdzie należy wskazać podstawowe informacje o swojej działalności oraz to, co znajduje się w ofercie danego podmiotu. Zgłoszenia zbierane są w trybie ciągłym, zaś sama mapa stale jest aktualizowana oraz dostosowywana do rosnących każdego dnia potrzeb swoich użytkowników.

https://cityon.pl/krakow

Zostaw komentarz