Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Kasia Smutniak zdradziła, jakie ma kompleksy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Kasia Smutniak zdradziła, jakie ma kompleksy © Tony Clifton / SplashNews.com/East News Zdjęcie Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Kasia Smutniak zdradziła, jakie ma kompleksy

Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Teraz zdradziła, że ma kompleksy. Jakie?

Kasia Smutniak to polska aktorka, która przez lata robiła ogromną karierę we Włoszech. Ostatnio jednak zyskała popularność także w Polsce, gdy zagrała w kilku rodzimych produkcjach. To świetna i bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Wydawać by się mogło, że nie ma powodu do narzekania na swój wygląd, ale teraz szczerze przyznała, że podobnie jak inne kobiety, ma kompleksy na punkcie swojego ciała. W dodatku cierpi na nieuleczalną chorobę skóry.

Zobacz także: Małgorzata Socha przyznała się do kompleksów! “Nie ma się czym chwalić”

Kasia Smutniak zdradziła, jakie ma kompleksy. Zmaga się też z chorobą

Kasia Smutniak jest aktorką. Wydawać się może, że w tym zawodzie kobieta powinna akceptować swoje ciało. Często jednak jest wręcz przeciwnie.

Zobacz także:

Julia Wieniawa opowiedziała o swoim kompleksie: “Nie czułam się dobrze w swoim ciele”

Szelągowska zdradziła swój największy kompleks! “Nie jest to dla mnie przyjemne”

Kasia Smutniak opowiedziała w najnowszym wywiadzie, że nie przepada za odsłanianiem zbyt dużej ilości ciała, np. przez noszenie krótkich spódniczek. I w tym wypadku jednak nie chodzi o kompleksy.

Nie czuję się dobrze w spódnicy czy na obcasach, choć wiem, że to głupie. Bo ta moja niepewność nie wynika z obawy, że mam za krótkie nogi czy niezgrabny tyłek, tylko z wdrukowanego w głowę przekonania, że jeśli włożę miniówę, to nie zostanę potraktowana serio, nie zostanę wysłuchana – zdradziła w rozmowie z magazynem “Pani”. 

Okazuje się jednak, że Kasia także ma kompleksy. Przyznała tym samym, że choruje na ciężką chorobą skóry. 

Przecież każda kobieta ma kompleksy, tylko każda inne. Mam ci wymienić swoje? Proszę bardzo: cellulit, krzywe nogi, duże stopy i bielactwo – wymieniła.

Kasia wspominała już fanom o swojej chorobie. To właśnie bielactwo jest jej największym kompleksem, który najtrudniej było jej zaakceptować. 

Mnie zaakceptowanie tej dolegliwości, która cały czas się zmienia i może być przekazana moim dzieciom, bo jest chorobą genetyczną, zajęło aż 6 lat. To był długi proces, ponieważ bielactwo ma ogromny wpływ na postrzeganie samego siebie – wyznaje.

Kasia stara się oswoić z chorobą i być wsparciem dla fanów, którzy także zmagają się z tym problemem. Dzięki temu im także łatwiej jest zaakceptować swoją przypadłość. 

Zobacz także:

Anna Lewandowska w ogniu krytyki! “To jest przeciwieństwo ciałopozytywności”! Odpowiedziała

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Gwiazdy i ich młodsze wcielenia! Ten wyjątkowy projekt robi furorę!

Zostaw komentarz