Jesienny Kiermash już w ten weekend

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kiermash, czyli iście krakowskie wydarzenie targowe, wypełnione polską modą i dizajnem na wysokim poziomie, powraca w nowym wydaniu! Już 19 i 20 września w godzinach 11.00-18.00 miłośnicy mody niezależnej spotkają się w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz online.

Fot. Kiermash
Kiermash

Kiermash SALE pełen będzie wyprzedażowych perełek. Podczas targów spotkać będzie można znane i lubiane polskie marki ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami w duchu zrównoważonej i odpowiedzialnej mody.

Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny wypełnią się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającymi stylizacje okularami czy biżuterią. Coś dla siebie znajdą zarówno panie jak i panowie. A wszystko to odbędzie się w akompaniamencie wyśmienitej muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy od Funky Donkey Cafe.

Ostatnia edycja w wersji online została przyjęta tak ciepło, że wydarzenie po raz kolejny zostanie zorganizowane równolegle także w tej formie. Aby wziąć udział w Kiermashu nie wychodząc z domu należy śledzić fanpage na Facebooku i profili na Instagramie @kiermash gdzie organizatorzy przedstawią wystawców i pokażą ich oryginalne produkty. Następnie podczas wydarzenia odbędzie się relacja live aby każdy mógł poczuć kiermashowy klimat. Dla ułatwienia zakupów online zostanie udostępniony ebook z listą wszystkich marek biorących udział w tej edycji.

Szczegóły znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku.

Kiermash dostosowuje się do nowej rzeczywistości i przede wszystkim zadba o zdrowie, dlatego podczas wydarzenia w Muzeum Inżynierii Miejskiej będą obowiązywały bezwzględne zasady bezpieczeństwa:

  1. Aby wejść na teren Kiermashu konieczna będzie rejestracja przed wejściem lub online – przez formularz kontaktowy
  2. Organizatorzy będą kontrolować ilość uczestników znajdujących się w jednym czasie w budynku targów, żeby nie przekroczyć dopuszczalnych norm pandemicznych.
  3. Podczas targów obowiązuje zasłanianie ust oraz nosa (maseczka lub przyłbica). Oczywiście dla zapominalskich będzie możliwość zakupienia maseczki na miejscu.
  4. Na terenie Kiermashu postawione będą pojemniki z preparatem dezynfekującym.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

pokaż metkę

Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka

Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej

https://cityon.pl/krakow

Zostaw komentarz