Jarosław Królewski zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy. “Liczę, że to się uda”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów w II turze wyborów prezydenckich, natomiast Rafał Trzaskowski 48,79 proc. na podstawie wyników z 99,97 proc. obwodów – poinformowała PKW. Jarosław Królewski, właściciel Wisły Kraków w mediach społecznościowych postanowił pogratulować zwycięstwa Andrzejowi Dudzie w II turze wyborów prezydenckich i jednocześnie zaapelował do niego.

Zobacz wideo Sekcja Piłkarska #6: Jarosław Królewski: Mógłbym dostać punkty ujemne, bo inwestowanie w Wisłę Kraków było irracjonalne

Jarosław Królewski wysłał wiadomość do prezydenta Andrzeja Dudy

– Panie Prezydencie gratuluje zwycięstwa. Przed Pana kolejną prezydenturą wielkie wyzwanie. W zasadzie jedno zadanie: zjednoczyć Polaków po tej “memowej”obustronnie kampanii. Polska potrzebuje klasy, fachowości, krytycznego myślenia. Liczę, że to się uda – napisał na Twitterze Królewski.

– Nikt z nas nie jest idealny, nigdy nie będzie. Nie istnieje również archetyp idealnego Polaka – jeśli istnieje, to dziś nawet Marszałek Piłsudski miałby problem ze swym kochliwym sercem wbić się w jego schemat. Wierze, że przyszłość jest Polska – bo serce Polski to My Polacy – zakończył właściciel Wisły Kraków.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz