Jarosław Bieniuk w końcu postawił się mamie i przeprowadził…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

© Instagram/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk wziął sprawy w swoje ręce i – jak podaje “Na Żywo” – przeprowadził poważną rozmowę ze swoją matką. Były piłkarz chce w końcu się ustatkować.

Mama Jarosława Biuniuka od czasu śmierci Anny Przybylskiej nieustannie towarzyszy synowi. Tuż po tym przykrym wydarzeniu, wprowadziła się do niego do domu, by wyręczyć go w obowiązkach domowych i zająć się trójką wnuków.

Oprócz pomocy pani Lidia często udziela rad synowi i otwarcie mówi, co jej się nie podoba. Dobrym przykładem była relacja Jarosława z dużo młodszą Martyną Gliwińską, która nie przypadła jej do gustu. Jak podaje tygodnik “Na Żywo”, panie tak bardzo za sobą nie przepadały, że unikały się, gdy były w domu Bieniuka. Jednak sytuacja najbardziej skomplikowała się, gdy piłkarz poinformował mamę, że Martyna spodziewa się jego dziecka. Pani Lidia robiła wszystko, by zakończyć ich związek.

Jarosław Bieniuk pokłócił się z mamą

Bieniuk na początku bardzo brał do siebie słowa matki i zerwał kontakt z Martyną Gliwińską. Przez większość ciąży praktycznie ze sobą nie rozmawiali.

On jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – mówiła Martyna tygodnikowi “Na Żywo”.

Wszystko się jednak zmieniło, gdy Martyna urodziła syna Kazimierza. Jarosław nie tylko chciał naprawić relację, ale i poważnie zaczął myśleć o ustatkowaniu się. Nic więc dziwnego, że postanowił przeprowadzić poważną rozmowę z mamą.

Kocha ją i chce, by wciąż czuła się potrzebna. Widzi jednak, że jego zmarła partnerka miała rację, kiedy stawiała na niezależność i prowadziła dom bez pomocy jego mamy – podaje źródło tygodnika.

Czytaj także

Dzień Matki. Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Wrzuciła do sieci stare zdjęcie z Anną Przybylską. Wzruszający wpis

Lektorka “Nic się nie stało” Barbara Kałużna wydała oświadczenie. “Czuję się wykorzystana i wplątana w propagandową produkcję”

Szymon Bieniuk jest coraz bardziej aktywny na Instagramie. Tym razem pozuje ze stylową Oliwią. Takie ujęcia to rzadkość

Zostaw komentarz