Janachowska ujawnia sekret udanego związku z milionerem. “Ze mną…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

© instagram/izabelajanachowska

Izabela Janachowska w rozmowie z “Faktem” ujawniła, jaki jest sekret jej małżeństwa, a także zdradziła, czy rozpieszcza swojego męża.

Izabela Janachowska jest specjalistką od ślubnych ceremonii, a ostatnio równie chętnie dzieli się poradami małżeńskimi. Niedawno zdradziła swój sposób na pokonanie kryzysu, natomiast teraz ujawniła, jaki jest sekret udanego małżeństwa, a także czy rozpieszcza swojego męża.

Zobacz: Izabela Janachowska ujawniła sposób na kryzys w związku w czasie izolacji. Szkoda, że nie jest dla każdego

Zobacz także:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

 • Czy Justyna Żyła ma nowego partnera?

  Czy Justyna Żyła ma nowego partnera?

  Po finale “Tańca z Gwiazdami” porozmawialiśmy z Justyną Żyłą. Czy szuka nowego partnera?

  Logo PlotekPlotek
 • Julia Wieniawa chciała pięknie wyglądać, ale nie dla Barona. "Fajnie, że był na widowni. To mnie pozytywnie nakręcało"

  Julia Wieniawa chciała pięknie wyglądać, ale nie dla Barona. “Fajnie, że był na widowni. To mnie pozytywnie nakręcało”

  Julia Wieniawa była gwiazdą na pokazie Dawida Wolińskiego. Na imprezie pojawił się Baron, który bardzo jej kibicował.

  Logo PlotekPlotek
 • Michał Szpak o Tulii na Eurowizji: "Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja"

  Michał Szpak o Tulii na Eurowizji: “Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja”

  Z Michałem Szpakiem porozmawialiśmy o zbliżającej się Eurowizji oraz o zespole Tulia, który będzie nas reprezentować w konkursie.

  Logo PlotekPlotek

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Izabela Janachowska o małżeństwie

Gwiazda już od dziewięciu lat jest związana z Krzysztofem Jabłońskim, z którym ma rocznego synka Christophera Alexandra. Para jest już sześć lat po ślubie, więc Izabela Janachowska chętnie udziela małżeńskich rad innym parom. Teraz w rozmowie z “Faktem” zdradziła, jaki jest sekret udanego związku.

Dużo z mężem rozmawiamy, wspólnie się śmiejemy, wzajemnie szanujemy i codziennie sprawiamy sobie drobne radości. Trzeba umieć cieszyć się sukcesami partnera, mieć wspólne pasje i podgrzewać tę temperaturę w związku, by nie wkradła się rutyna. Jestem wdzięczna, że znalazłam wspaniałą drugą połówkę i życzę każdemu kto ma fajnego partnera, by o niego dbał – powiedziała.

Izabela Janachowska ujawniła również, że jest tradycjonalistką i jej zdaniem, to mężczyzna powinien zdobywać kobietę. Co nie oznacza jednak, że ona sama nie zaskakuje swojego męża.

Jestem pewna, że powiedziałby, że ze mną nie jest nudno (śmiech). Lubię życie na wysokich obrotach, wciąż wynajduję sobie jakieś zajęcia, cele, wszędzie jest mnie pełno. Ale mam też swoje wady. Bywam roztargniona i chaotyczna, dlatego świetnie uzupełniam się ze swoim mężem, który jest pedantyczny, uwielbia ład i porządek – powiedziała.

Gwiazda przyznała, że ostatnie miesiące życia w izolacji sporo ją nauczyły. Przede wszystkim dzięki temu zaczęła spędzać więcej czasu z rodziną i zrozumiała, że bez problemu może pracować zdalnie. Wprost mówi “Faktowi”, że nauczyła się żyć na nowo.

Przeczytaj też: Izabela Janachowska o swoim związku z milionerem: To nie jest historia w stylu “Kopciuszek poślubił księcia”

Czytaj także

Zostaw komentarz