Janachowska ostrzega rządzących: “Przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z…”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Znana prezenterka i blogerka ślubna zaapelowała do polskiego rządu. Izabela Janachowska ostrzega przed konsekwencjami zakazu organizowania ślubów i wesel. Celebrytka zaproponowała też rozwiązanie tego problemu.

Izabela Janachowska zajęła stanowisko w sprawie odwołanych przez epidemię ślubów i wesel. Prezenterka i blogerka wyraźnie oczekuje od rządu nowych rozwiązań. Zdaniem Janachowskiej konsekwencje przedłużającego się zakazu organizowania uroczystości ślubnych mogą być naprawdę poważne. Zdaniem ekspertki, bez ślubów i wesel grozi nam kryzys tożsamości narodowej.

Izabela Janachowska chce powrotu ślubów i wesel

Dotąd Izabela Janachowska popierała będący konsekwencją trwającej epidemii koronawirusa zakaz zgromadzeń – w tym organizacji tradycyjnych ślubów i wesel. Pod koniec marca znana prezenterka nie tylko odwołała chrzest swojego synka, ale też radziła młodym parom przekładanie ślubów na późniejszy termin.    

Izabela Janachowska na początku epidemii podkreślała, że trzeba być spokojnym, cierpliwym i odpowiedzialnym. Nadal tak uważa, ale ma dość tego, że na konferencjach premiera nie jest poruszany tak ważny temat, jak wesela i odmrażanie branży ślubnej. Przez to nie tylko cierpią przedsiębiorcy, którzy czerpią dochody z organizacji tych uroczystości, ale też same pary nie wiedzą, co mają robić. 

W swoim apelu Janachowska podkreśliła wagę uroczystości ślubnych – ich znaczenie dla młodych par oraz narodu polskiego:

Janachowska zaproponowała także rozwiązanie problemu – testowanie gości na obecność koronawirusa przed wejściem na uroczystość

Zobacz także: Izabela Janachowska skrytykowana za produkcje ślubnych maseczek ochronnych! Jak zareagowała na zarzuty?

Zobacz także:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Zostaw komentarz