JAK SZYBKO WYBIELIĆ ZĘBY? TYLKO U DENTYSTY!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Wybielanie zębów u dentysty pozwala uzyskać szybkie efekty, a dzięki temu, że moc zastosowanych środków dobierana jest do naszych indywidualnych potrzeb przez lekarza, możemy mieć pewność, że to zabieg bezpieczny, który nie uszkodzi szkliwa. Stosowane na własną rękę środki dostępne w sklepach i aptekach albo nie działają zbyt silnie i nie pokonają wieloletnich przebarwień, albo stosowane niewłaściwie, np. za długo w nadziei na szybszy efekt, mogą nam poważnie zaszkodzić.

Wybielanie u dentysty to rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się bielszym uśmiechem od razu. Najczęściej wybieraną metodą jest stosowanie specjalnych preparatów wybielających aktywowanych przez działanie specjalnej lampy o określonej długości fal albo lasera. Lekarz stomatolog zabezpiecza silikonowymi nakładkami nasze dziąsła, następnie pokrywa środkiem dokładnie powierzchnie zębów i przeprowadza zabieg z pomocą lampy. Do pełnego efektu zazwyczaj potrzebne jest kilka zabiegów, jednakże już po pierwszym widoczna będzie różnica.

Kiedy potrzebny jest nam specjalizujący się w estetycznych zabiegach dentysta, Koszalin daje wybór specjalistów oferujących nowoczesne usługi.

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym odbywa się pod ścisłą kontrolą, wcześniej ustalamy razem z dentystą, jaki efekt chcemy uzyskać i jaki jest możliwy przy naszym naturalnym odcieniu.

Inną możliwością wybielania u dentysty, nieco bardziej czasochłonną, ale także i tańszą, jest metoda nakładkowa. Przebiega to bardzo podobnie do dostępnych bez recepty pasków i nakładem z wybielającym żelem. Tutaj jednak różnicą jest to, że specjalną nakładkę, którą wypełnioną preparatem rozpuszczającym przebarwienia będziemy stosować w domu, dostajemy wykrojoną pod siebie, wykonaną na podstawie odcisków własnych zębów, a więc płyn równomiernie dotrze we wszystkie miejsca. Także i jego moc działania i stężenie dobrane jest przez lekarza tak, by nie było ani za silne, ani za słabe.

Wybielanie u dentysty gwarantuje uzyskanie olśniewającego efektu przy pełnym bezpieczeństwie. Jeżeli nie wiemy, kto wykonuje takie zabiegi, wpisać możemy: stomatolog Koszalin, opinie w internecie i oferty gabinetów pozwolą nam znaleźć eksperta od wybielania, który także doradzi najlepszą dla nas metodę oraz postępowanie w trakcie serii zabiegów i po nich.

Zostaw komentarz