Internautka ATAKUJE Małgorzatę Rozenek za poparcie Trzaskowskiego: “Chce pani, żeby Henio uczył się w szkole MASTURBACJI?”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Wybory prezydenckie, których pierwsza tura odbyła się w niedzielę, budzą wyjątkowo duże emocje. W poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki I tury wyborów prezydenckich z ponad 99% komisji wyborczych. Zgodnie z tymi danymi, Andrzej Duda zdobył 43,67% głosów. Rafał Trzaskowski zajął drugie miejsce, a jego kandydaturę poparło 30,34% wyborców. Trzecie miejsce i 13,85% głosów zajął Szymon Hołownia.

bCFbfBmf

Do akcji zachęcającej do pójścia na wybory dołączyło wielu celebrytów. Chcą oni przekonać swoich fanów, że każdy głos ma znaczenie i nie warto rezygnować z przywileju, o który walczyli i za który umierali niegdyś nasi rodacy.

Wiele osób pochwaliło się zdjęciami z lokali wyborczych, a wśród nich nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, którzy często wypowiadają się w mediach na ważne tematy społeczne.

bCFbfBml

Świeżo upieczona mama dodała zdjęcie, na którym pozuje przed Obwodową Komisją Wyborczą i – respektując ciszę wyborczą – tylko zasugerowała, na kogo oddała swój głos.

Trzasnęliśmy to #wybory2020 #idźnawybory – napisała dumna Rozenek.

Niewinny wpis zapoczątkował jednak w komentarzach burzę, bowiem niektórzy fani postanowili w niewybredny sposób skrytykować wybór celebrytki.

Matko… Przestaję obserwować. Widocznie chce pani, aby Henio uczył się w szkole, jak ma się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd… – napisała jedna z internautek.

bCFbfBmm

Rozenek nie pozostała obojętna wobec owego komentarza obojętna i szybko odpisała:

Skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze.

Dobrze mówi?

bCFbfBmn
bCFbfBmo
bCFbfBmG

żródło:

Zostaw komentarz