Internauci ZACHWYCENI wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi na nowe prowadzące “DDTVN”: “PETARDA, BOMBA, CZAD!”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W niedzielny poranek dyrektor programowy TVN Edward Miszczak nareszcie wyjawił, kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśkę w rolach prowadzących Dzień Dobry TVN. W branżowych spekulacjach od początku pojawiało się nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak, nikt nie spodziewał się jednak, że u jej boku zobaczymy Ewę Drzyzgę.

Decyzja o skomponowaniu zespołu gospodarzy z dwóch kobiet idzie na przekór powszechnie przyjętym standardom programów śniadaniowych. Edward Miszczak sam przyznał, że w praktyce duety damsko-męskie z reguły o wiele dłużej ze sobą wytrzymują.

bCTeNOnH

Ryzyko najwyraźniej jednak się opłaciło. Póki co informacja o zatrudnieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi spotkała się z ogromnym entuzjazmem widowni. W sekcjach komentarzy pod oficjalnym postem DDTVN oraz zdjęciem zamieszczonym przez Paulinę Krupińską wylała się ogromna fala wsparcia i serdecznych życzeń kierowanych w stronę nowych gospodyń śniadaniówki.

Ooooo, panie będą we dwie? Super! Jak w “The Morning Show” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

bCTeNOnN

Świetna ekipa! Super! – dodała od siebie wyraźnie podekscytowana projektantka gwiazd Viola Piekut.

Super! Niesamowity duet! Obie panie uwielbiam, bardzo miłe zaskoczenie! W kobietach siła!

Super wybór! Agnieszka wygląda fenomenalnie.

bCTeNOnO

Petarda, bomba, wszystkiego najlepszego paniom – piszą rozentuzjazmowani fani.

Wierzycie, że Agnieszka i Ewa sprostają oczekiwaniom Polaków?

bCTeNOnP
bCTeNOnQ
bCTeNOoi

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz