Ile Ogórek zarabia w TVP? Jeden z polityków miał się “wygadać”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ile Ogórek zarabia w TVP? Taka kasa to nie mizeria © JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News Ile Ogórek zarabia w TVP? Taka kasa to nie mizeria

Milczenie jest złotem? Magdalena Ogórek w trakcie kampanii wyborczej zachowywała się jakby złożyła śluby milczenia i najwyraźniej jej się to opłaciło. Właśnie ujawniono ile zarabia w TVP. Wystarczy na waciki i mieszkanie, w którym mogłaby je trzymać.

Zarobki Magdaleny Ogórek w TVP ujawnione? W czwartek w czasie posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu, która dotyczyła sytuacji w radiowej Trójce, jeden z polityków się wygadał. Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz raczej nie zrobił tego celowo, ale wydało się ile zarabia była kandydatka na prezydenta i gospodyni programu “W tyle wizji”.

Zobacz także:

TVP wyda miliony na nagrody! No i gitara!?

Kurski chwali się pojedynkiem filmów o pedofilach. “Nasze lepsze”

Komentatorzy czy osoby, które prowadzą wywiady, pani Ogórek, pani Hejke, pan Rachoń. Ludzie pracujący w telewizji. Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenia otrzymuje w telewizji, czy jeszcze trzeba jej dodać – powiedział Borusewicz. (tokfm.pl)

Ile zarabia Ogórek?

Słowa Borusewicza skomentował i zdementował dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski. TVP natomiast nie potwierdza i nie zaprzecza, bo to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane.

Do “wycieku” odniosła się także sama zainteresowana i nie powstrzymała się od wbicia szpili opozycji. Przypomniała doniesienia sprzed lat, gdy media trąbiły o Borusewiczu latającym bez opamiętania samolotem do domu w Gdańsku.

Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygrał Trzaskowski. Marszałek Borusewicz ma cennik z czasów PO, kiedy psa wyprowadzał samolotem  – odpowiedziała Ogórek. (tokfm.pl)

Zobacz także:

Dziennikarka TVP zaszła w ciążę dzięki boskiej interwencji

Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP? Przyjaciel zdradził za dużo

Zostaw komentarz