Bizneswoman Honorata Skarbek sprzedaje ciuchy z AliExpress DWA RAZY DROŻEJ (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

“Metkowa afera” wokół firmy odzieżowej Jessiki Mercedes sprawiła, że opinia publiczna z podejrzliwością przygląda się “praktykom biznesowym” polskich marek. Okazało się już, że z transparentnością miały problem Local Heroes oraz Wishbone Fine Jewellery. Właściciele ostatniej z wymienionych marek kupowali bransoletki za kilka złotych na AliExpress i sprzedawali u siebie za kilkadziesiąt.

Komu więc można wierzyć w czasach mataczących przedsiębiorców? Wygląda na to, że Honce Biedronce, która prowadzi sklepik internetowy SunsetShop. Zaradna piosenkarka/handlarka przynajmniej nigdy nie ukrywała, że do miana projektantki jej daleko. Po wykryciu nieprawidłowości w firmie Veclaim, Skarbek z uśmiechem na ustach przypomniała swoim fanom, że nigdy nie mówiła, że prowadzi polską markę czy, że wspiera polską gospodarkę. Ikona?

bCxPqGFz

Powtarzałam wiele razy, że zajmuję się dobieraniem/ selekcją odpowiednich produktów, które kupuję w masowych hurtowniach, które znajdują się w Polsce, a te pozyskują produkty od przeróżnych dystrybutorów. Moją rolą jest również marketing, promocja. Prowadzę swój biznes klarownie, jasno, z prawdziwą komunikacją, bez żadnych szemranych zakamarków – wyznała ostatnio na InstaStory.

Pudelek przeprowadził małe śledztwo i okazało się, że Honka jest prawdziwą królową AliExpress. Sporo ciuchów z Chin wystawionych na stronie Ali, znajdziemy w sklepie Skarbek (oczywiście ze sporą przebitką cenową). Zazwyczaj za ubrania trzeba zapłacić dwa razy więcej. Ale hej! Dostaniecie za to paczkę z logiem SunsetShop.

Podziwiacie Honkę za przedsiębiorczość?

bCxPqGFF
bCxPqGFG
bCxPqGGa

żródło: