Grała w “Niani” najstarszą córkę Skalskiego. Wiemy, co teraz robi serialowa Małgosia!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Grała w "Niani" najstarszą córkę Skalskiego. Wiemy, co teraz robi serialowa Małgosia! © TRICOLORS/East News Zdjęcie Grała w “Niani” najstarszą córkę Skalskiego. Wiemy, co teraz robi serialowa Małgosia!

Co teraz porabia popularna aktorka z serialu “Niania”? Jak się okazuje jej życie bardzo się zmieniło.

Kilkanaście lat temu ten serial był prawdziwym hitem. “Nianię” oglądało bardzo wiele osób, a główne role Agnieszki Dygant oraz Tomasza Kota zostały zapisane jako kultowe.

Prócz tej dwójki aktorów w serialu pojawiały się dzieci, którymi opiekowała się Frania Maj. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co najstarsza serialowa córka Maksa Skalskiego i dlaczego opuściła show-biznes.

Zobacz także:

Pamiętacie Peggy z serialu “Świat według Bundych”? Dziś po jej płomiennej fryzurze nie ma śladu!

Wielki powrót do “M jak miłość”! Tej bohaterki dawno nie widzieliśmy na ekranie

Metamorfoza aktorki serialu “Niania”

Maria Maciejowska wcielała się w postać najstarszej córki Skalskiego. Młoda gwiazda miała niesamowitą okazję do tego, aby współpracować ze znanymi aktorami i obcować z nimi na planie serialu. Po zakończeniu produkcji zdecydowała się jednak porzucić aktorstwo i zniknąć z polskiego show-biznesu.

Młoda kobieta ma obecnie 30 lat i jeszcze kilka lat temu można było ją znaleźć na paru portalach społecznościowych. To właśnie na nich można było przeczytać, że została mamą, a jej dziecko jest poważnie chory. Dziecko aktorki prosiła wtedy o pomoc finansową, która pomogłaby w leczeniu 3-letniego Tymona.

Oglądaliście serial “Niania”?

Zobacz także:

“Dirty Dancing” wraca, a w nim… Jennifer Grey! Dziś moglibyście nie poznać filmowej Baby

Jak oni się zmienili! Sprawdź, jak kiedyś wyglądały największe polskie gwiazdy

Zostaw komentarz