Gowin o Trzaskowskim: To kandydat Polski defensywnej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Członkowie Porozumienia, z Jarosławem Gowinem na czele, odwiedzają małopolskie miejscowości, by namawiać do oddania głosu na Andrzeja Dudę.

W południe partia Jarosława Gowina zorganizowała konferencję prasową w Krakowie. Były wicepremier przekonywał, że Andrzej Duda jest kandydatem Polski ambitnej, ofensywnej.

– Po drugiej stronie jest kandydat Polski defensywnej, Polski ciepłej wody w kranie. To, co pan prezydent Trzaskowski mówi na temat planów rozwojowych pokazuje, że pięć lat jego prezydentury to byłby okres chaosu i konfliktu pomiędzy obozem rządowym a prezydentem, który na każdym kroku zamierzałby wkładać nam kij w szprychy – zapowiadał Gowin. – Byłaby to prezydentura mało ambitna, prezydentura trwania, świętego spokoju – stwierdził.

Jak mówił, w najbliższych latach Polska będzie mieć do wykorzystania ponad 600 miliardów złotych z funduszy unijnych. – Cztery i pół roku rządów Zjednoczonej Prawicy to jest chyba najlepszy dowód, że wiemy, jak te pieniądze wykorzystywać tak, żeby one służyły rozwojowi kraju, żeby służyły milionom polskich rodzin – powiedział.

Źródło:

Zostaw komentarz