Gniezno. Ktoś rozwiesił nagie zdjęcia urzędniczki. Policja szuka sprawcy

Podziel się

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

O nagich zdjęciach urzędniczki poinformował lokalny portal Gniezno24, zaalarmowany przez mieszkańców Gniezna. Zostały one rozwieszone na przystankach autobusowych, m.in. w rejonie gnieźnieńskich Winiar, a także słupach i latarniach. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie od pokrzywdzonej kobiety, mieszkanki powiatu gnieźnieńskiego.

– Mieliśmy zgłoszenie, które dotyczy rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody – mówi Onetowi asp. sztab. Anna Osińska. Z uwagi na dobro pokrzywdzonej, mundurowi nie zdradzają więcej informacji w tej sprawie.

Gnieźnieńska policja prowadzi czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy przestępstwa. Grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

żródło:

Zobacz więcej

Newsy

“Po 6 sierpnia Polska może nie mieć prezydenta”

© Fotorzepa, Jerzy Dudek – Może być tak, że Polska nie będzie miała prezydenta, konstytucja przewiduje taką sytuację. Ja bym się tego nie obawiał – mówił w TVN24 marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki. Grodzki pytany

Newsy

Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana

© East News/Jakub Walasek (zdjęcie ilustracyjne) Wypadek pod Warszawą. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana W Łomiankach na trasie S7 w kierunku Gdańska samochód osobowy uderzył w barierki. W wypadku poszkodowane są dwie osoby. Droga jest