Georgina Rodriguez pokazała nową fryzurę Cristiano Ronaldo. “Uwielbiam go rozpieszczać”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Rodriguez opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym prezentuje nową fryzurę swojego chłopaka, Cristiano Ronaldo. – Uwielbiam rozpieszczać mojego ukochanego. Dziś próbowaliśmy zrobić warkocze korzeniowe (a ten model wie jak być spokojnym i cichym) – napisała. 

Zobacz wideo Top 3 gole Cristiano Ronaldo w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Ronaldo z nową fryzurą. Dziewczyna zaplotła mu warkocze

Partnerka piłkarza wcześniej pomagała mu z fryzurą kilka tygodni temu, gdy przebywali jeszcze na Maderze. W czasie epidemii zawodnik Juventus spędzą z nią i swoją czwórką dzieci – Alaną Martiną, Cristianinho oraz bliźniaczkami Evą i Mateo – więcej czasu niż dotychczas. Rodriguez regularnie publikuje filmiki z zabaw dziećmi i chłopakiem na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Na początku maja Ronaldo wrócił z Madery do Turynu prywatnym odrzutowcem. Przez dwa poprzednie miesiące przebywał w Portugalii. Gwiazdor Juventusu dostał zgodę od klubu, by polecieć na Maderę, gdzie mieszka jego matka i która na początku marca przeszła operację po udarze mózgu. Spadała na niego jednak duża fala krytyki, bo nie wszystkim podobały się posty, które Ronaldo zamieszczał w mediach społecznościowych.  – Powinieneś już dawno temu być w Turynie z resztą zespołu – kręcili nosem niezadowoleni internauci.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz