George Clooney DEMENTUJE kryzys w małżeństwie i zdradza przepis na udany związek: “PISZEMY DO SIEBIE LISTY MIŁOSNE”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Nie jest tajemnicą, że znanym twarzom najczęściej zależy na tym, by nazwać latorośle jak najoryginalniej. Chcąc skupić na sobie uwagę mediów, potrafią nie tylko nadać swoim pociechom mało powszechne imiona, ale i&nbsptakie, które w&nbspzasadzie w ogóle nie istnieją.

W efekcie doczekaliśmy się już między innymi Apple (jabłko) -&nbspcórki Gwyneth Paltrow, Blue Ivy (niebieski bluszcz), która jest owocem związku Beyonce i Jaya-Z czy KokoKaszmir, których mamą jest Katarzyna Figura.

bDBWrVkT

Mody na nadawanie dzieciom dziwacznych imion zupełnie nie rozumie jednak George Clooney. Aktor, który w 2017 roku został tatą Elli i Alexandra, w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, dlaczego nie jest zwolennikiem tego typu praktyk.

Nie chciałem dziwnych imion dla naszych dzieci. Już i&nbsptak będą miały dość kłopotów – wyjaśnia, powołując się na niełatwy los pociech znanych osób:

Trudno jest być synem kogoś sławnego i&nbspodnoszącego sukcesy. Syn Paula Newmana -&nbspzabił się. Syn Gregory’ego Pecka -&nbspzabił się. Synowie Binga Crosby’ego -&nbspzabili się -&nbspwymienia 59-latek, po czym dodaje, że i&nbsptak w&nbspjego przypadku dzieci nie będą miały aż tak źle:

W związku z&nbsptym, że nie jestem najmłodszy, zanim mój syn będzie miał okazję poczuć, że musi dorównać znanemu ojcu, ja będę już starym piernikiem – pocieszał się, żartując na łamach magazynu AARP.

bDBWrVkZ

George otworzył się także na temat małżeństwa, ucinając tym samym krążące od niedawna plotki odnośnie tego, że wraz z&nbspAmal zmagają się z&nbsppoważnym kryzysem.

Gwiazdor zdradził, że ich przepis na udany związek to… listy miłosne. Ten tradycyjny sposób wyznawania sobie miłości Clooney praktykuje też w&nbspdobie pandemii koronawirusa.

bDBWrVla

Nawet w&nbsplockdownie piszę list i&nbspkładę go na biurku żony. Albo ona pisze list do mnie i&nbspzostawia pod moją poduszką. Jestem wielkim zwolennikiem listów -&nbspwyznaje.

bDBWrVlb
bDBWrVlc
bDBWrVlu

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz