Frank Holmes: Bitcoin będzie po 80 000 USD, Ether po 3 000 USD

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Frank Holmes, CEO i zarazem CIO w US Global Investors, uważa, że ​​Bitcoin i Ether mogą osiągnąć w tym roku odpowiednio maksymalne ceny na poziomach 80 000 i 3 000 USD. Jego zdaniem realny jest też spadek wartości Bitcoina do 20 000 USD, a Etheru do 500 USD.

Frank Holmes: Bitcoin po 80 000 USD

Holmes jest zdania, że każda klasa aktywów ma swój własny kod „DNA zmienności”. W ten sposób określa on typowy dla danego waloru odsetek wahań ceny w danym okresie. Uważa to za szczególnie intrygujące, gdy dwa różne aktywa mają podobną skalę zmienności. W tym wywiadzie dla Cointelegraph zwrócił uwagę np. na to, że DNA zmienności Tesli jest takie samo jak Etheru.

Dlaczego jednak dwa pozornie niepowiązane aktywa mają podobne DNA zmienności? Holmes uważa, że ​​wyższy zakres zmienności oznacza „wskaźnik destrukcyjnego składnika aktywów”. O co chodzi? Np. Tesla wprowadza rewolucję w przemyśle samochodowym, podczas gdy kryptowaluty zakłócają światowy sektor finansowy. Chociaż aktywa te występują w zupełnie różnych branżach, oba są czynnikami zmian, co stwarza podobną niepewność i zmienność cen.

Przyszła cena BTC

Rynek kryptowalut słynie z prognoz cenowych Bitcoina. Niektórzy, jak na przykład Dan Held, uważają nawet, że Bitcoin może osiągnąć poziom nawet jednego miliona USD za coina.

Słyszałem, że to, co doprowadzi [BTC] do ceny [na poziomie] 400 000 USD, to fakt, że stanie się sztuką. Zostanie sklasyfikowany jako przedmiot kolekcjonerski – powiedział Holmes.

Patrząc 3-4 lata wprzód, ekspert prognozuje, że Bitcoin nadal będzie bardzo cenny. I to nawet gdy nie stanie się suwerennym pieniądzem cyfrowym. Porównuje posiadanie Bitcoina do posiadania oryginalnej pracy Andy’ego Warhola.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

holmes

holmes

Źródło:

Zostaw komentarz