Francuzi w ekstrazie po historycznym wyczynie. “Koszmar Guardioli”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Manchester City odpadł w sobotę z Ligi Mistrzów, przegrywając sensacyjnie z Lyonem 1:3 w ostatnim ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Bohaterem spotkania był rezerwowy Moussa Dembele, który pojawił się na murawie w 75. minucie i w końcówce strzelił dwie bramki. Francuskie media są pod ogromnym wrażeniem wyczynu francuskiego zespołu, który znalazł sposób na to, aby wyeliminować z rozgrywek zespół Pepa Guardioli.

Zobacz wideo Arsenal – Manchester City 2:0. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

Zachwyty francuskich mediów nad grą Lyonu i wyeliminowaniem Manchesteru City z Ligi Mistrzów. “Bayern nie może zlekceważyć czarnego konia rozgrywek”

Lyon wywołał sensację, oświetlając Manchester City. Po raz pierwszy w swojej historii Francja będzie miała dwa kluby w półfinale Ligi Mistrzów. We wtorek PSG zmierzy się z Lipskiem, a następnego dnia Lyon z Bayernem – możemy przeczytać na łamach “L’Equipe”. 

Z kolei portal sports.fr wskazuje, że Lyon wyeliminował kolejnego faworyta. Po Juventusie przyszedł czas na Manchester City. – Francuski zespół zostawił w pokonanym polu kolejnego giganta, a teraz czeka na nich Bayern, który skompromitował Barcelonę. Zespół Hansiego Flicka nie może zlekceważyć czarnego konia Ligi Mistrzów.

“France24” pisze, że: – Rezerwowy Moussa Dembele ukarał Manchester City. Jego wejście odmieniło wszystko. Natomiast francuski oddział Eurosportu napisał: – Sensacja, zrobili to! Portal lindependant.fr zwraca uwagę, że wynik 3:1 dla Lyonu jest “koszmarem Guardioli”. 

Portal rmcsport.bfmtv.com opisuje sobotni wieczór jako coś “niesamowitego i historycznego” dla Lyonu. – Teraz warto marzyć o jeszcze większym wyczynie – kończy relację francuski serwis.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz