FC Barcelona znalazła winnego wielkiej afery? Niespodziewane zawieszenie pracowniczki klubu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdaniem hiszpańskich mediów, decyzja o zawieszeniu Romero pojawia się tuż przed wynikami audytu zleconego przez Barcelonę w związku z aferą “Barcagate”, w ramach której działacze klubu mieli wpływać negatywnie na wizerunek zawodników, którzy nie chcieli się im podporządkować. Klub podkreśla jednak, że oficjalnie nie otrzymał jeszcze raportu końcowego z audytu.

Zobacz wideo Wraca liga hiszpańska. FC Barcelona powalczy o najwyższe cele [NASZYM OKIEM]

Noelia Romero była odpowiedzialna w klubie za czuwanie, monitorowanie i ostrzeganie zarządu o możliwych naruszeniach zasad przez dyrektorów i pracowników klubu. W wydanym przez nią oświadczeniu podkreśliła, że nie podziela ani nie rozumie decyzji podjętej przez władze FC Barcelony.

Barcelona nie chce komentować oficjalnie zawieszenia Romero, zasłaniając się zakazem komentowania kwestii związanych z zatrudnianiem pracowników bez ich zgody. “Marca” przypomina, że Josep Maria Bartomeu, prezes FC Barcelony, postanowił także zawiesić Jaume Masferrerę, dyrektora obszaru prezydencji, który miał być prowodyrem “Barcagate”. Masferrera jednak wszystkim oskarżeniom zaprzeczał.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz