Ewel0na wspomina efekty OPERACJI biustu: “Kiedy pierwszy raz zobaczyłem piersi, to prawie ZESZŁAM” (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Choć niektórym trudno zrozumieć, na czym właściwie polega fenomen Warsaw Shore, w którym rozrywkowi uczestnicy na własnym przykładzie pokazuję, czemu nie powinno przesadzać z alkoholem, kontrowersyjny program cieszy się niesłabnącą popularnością. Uczestniczka jednej z edycji programu, Ewel0na, która, jak niemal wszystkie “gwiazdy” ekipy przeszła imponującą metamorfozę i poddała się serii inwazyjnych zabiegów, w końcu zbliżyła się do panującego obecnie (przynajmniej w pewnych kręgach) kanonu piękna.

Dla wszystkich fanów Eweliny Kubiak i jej imprezowych znajomych mamy dobrą wiadomość: już we wrześniu na antenie MTV zadebiutuje 13. sezon Warsaw Shore, którego premiera przesunęła się ze względu na pandemię. Uczestnicy kręcą obecnie 14. sezon reality show, w związku z czym kamera Pudelka postanowiła odwiedzić ich na planie. W rozmowie z Michałem Dziedzicem największa gwiazda kontrowersyjnego show zgodziła się opowiedzieć o kulisach swojej spektakularnej przemiany, która – jak sama przyznała – kosztowała ją majątek. Co ciekawe, to wciąż nie koniec wielkiej ewolucji celebrytki.

bCPVilIT

Jak można było się spodziewać, seria operacji łączyła się z wielkim bólem, a ich efekty – ku przerażeniu Ewel0ny – początkowo nie były zadowalające.

Straszono mnie, że będę umierała, że to będzie taki ból, ale kiedy pierwszy raz zobaczyłem piersi w odbiciu lustrzanym, to prawie zeszłam – wyjawiła Kubiak. – Dobrze to nie wyglądało. Pomyślałam sobie: “Boże, ale się oszpeciłam”, ale z tygodnia na tydzień te piersi nabierają zupełnie innego kształtu. Są piękne – wyznała celebrytka.

bCPVilIZ

Zobaczcie, jak dziś prezentuje się Ewel0na z Warsaw Shore po “tuningu”. Zmiana na plus?

Ewelona o trudach powiększania biustu: “Jak myłam piersi po operacji, to prawie zeszłam!”

bCPVilJa
bCPVilJu

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz