Ewa Skibińska pozuje NAGO w łazience. “Komedia” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ewa Skibińska odnajduje się zarówno w teatrze, jak i na szklanym ekranie. Aktorka ma na swoim koncie między innymi role w takich produkcjach jak Matka Teresa od kotów, Oszukane czy Pierwsza miłość. W ostatnim czasie widzowie mogli oglądać ją także w kryminalnym miniserialu Netfliksa. W&nbspprodukcji W głębi lasu serialowa Kopińska zaprezentowała wyjątkowo obfite wargi, które stały się obiektem gorących dyskusji.

Zobacz także: Oszukane (2013)

bDSGHiUn

W przerwach od pracy na planie Ewa tak jak większość koleżanek z&nbspbranży skupia się na prowadzeniu social mediów. We wtorek aktorka podzieliła się z&nbspfanami wyjątkowo odważnym zdjęciem. 58-latka opublikowała selfie, na którym oprócz twarzy możemy oglądać jej lekko przysłonięte ręką… nagie piersi. Tego dnia Skibińska nie była zbyt wylewna, okraszając fotografię jedynie emotikonem czterolistnej koniczyny.

Pod najnowszą publikacją komentarz zdecydowała się zostawić między innymi, ewidentnie zachwycona tym, co zobaczyła, Anita Sokołowska.

Ewa – napisała 45-latka, dodają emotikon ognia.

bDSGHiUt

Pod wrażeniem zdawała się być także większa część internautów.

Piękna i&nbspodważna, Królowa jest tylko jedna, Piękna i ponętna kobieta, Wow, co za widok!, No, no, spoko ciało, Bogini, Zmysłowo, I ja mam teraz iść spokojnie spać… -&nbspekscytują się fani.

Nie zabrakło też kilku mniej przychylnych komentarzy:

Nie można już zaistnieć, nie pokazując cycków…, Komedia, Miała Pani taką potrzebę?, Pytanie: Jaka idea przyświecała tej Pani, robiąc to zdjęcie? Straszne, co powoduje brak zajęcia i&nbspdużo wolnego czasu -&nbspczytamy

bDSGHiUu
bDSGHiUv
bDSGHiUw
bDSGHiUO

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz