Ewa Minge opublikowała zdjęcie sprzed lat. Kiedyś ważyła ponad 80 kilogramów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Ewa Minge opublikowała zdjęcie sprzed lat. Kiedyś ważyła ponad 80 kilogramów! © WOJCIECH STROZYK/REPORTER Zdjęcie Ewa Minge opublikowała zdjęcie sprzed lat. Kiedyś ważyła ponad 80 kilogramów!

Popularna projektantka postanowiła zaprezentować swoim fanom zdjęcie z młodości. Okazuje się, że była bardzo ładną dziewczyną.

Ewa Minge coraz chętniej publikuje w sieci swoje archiwalne zdjęcia. Wiernym fanom pokazała już takie, na którym miała kilka lat, teraz przyszedł czas na wyciągnięcie fotografii z liceum.

Znana projektanta wygląda na nim naprawdę dobrze. Sprawdźcie, jak się zmieniła.

Ewa Minge na zdjęciu z przeszłości

Na swoim instagramowym koncie Ewa Minge zgromadziła całkiem pokaźną publiczność. Obserwuje ją ponad 121 tysięcy osób. To naprawdę niezły wynik. Fani bardzo chętnie komentują jej najnowsze posty. Niedawno na koncie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, kiedy ta była jeszcze w liceum. Jak się okazało, była bardzo ładną nastolatką.

Liceum i jakieś 80 kg wagi. Byłam jak Jagienka z ”Krzyżaków”, mogłam gnieść orzechy pośladkami. A patrząc na dzisiejsze kanony i moja ówczesną budowę, czyli stosunek talii do bioder, to wszystko się zgadzało. Niestety, jeszcze się nie dokopałam do zdjęć, gdzie byłoby widać moją sylwetkę, o ile takie istnieją, bo kochałam obszerne ubrania, swetry tacie podkradałam i długie spódnice w stylu cygańskim – napisała pod fotografią.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów projektantki!

Piękna!

Cudowna!!!

Uwielbiam taką egzotyczną urodę!

View this post on Instagram

Liceum i jakieś 80kg wagi . Byłam jak Jagienka z ”Krzyżaków „mogłam gnieść orzechy pośladkami 😂😂😂. A patrząc na dzisiejsze kanony i moją ówczesna budowę czyli stosunek talii do bioder ,to wszystko się zgadzało . Niestety jeszcze się nie dokopałam do zdjęć gdzie byłoby widać moją sylwetkę o ile takie istnieją bo kochałam obszerne ubrania ,swetry tacie podkradałam i długie spódnice w stylu cygańskim . Zawsze fascynowały mnie inne kultury , zdecydowanie barwniejsze w wyrazie jak Polska w latach komuny. Wszystko robiliśmy by nie poddać się unifikacji i pomimo wszechobecnych braków we wszystkim byliśmy bardziej twórczy i kolorowi . Odwagę jednak trzeba było mieć na prowincji być takim rajskim ptakiem . Tej odwagi uczyłam się od mamy i jej siostry ,która mieszkała w stolicy i była z tych niepokornych , wyzwolonych i pyskatych . Obie siostry były barwne każda na swój sposób bo jedna nie lubiła spodni a druga sukienek ale obie miały olej w głowie i odwagę wychować swoje jedyne ,wspólne siłą rzeczy dziecko na spory problem dla ówczesnej rzeczywistości . Dając przyzwolenie na walkę o swoje ukształtowały mnie na wielu płaszczyznach . Szkoda tylko ,ze zbliża się kolejny dzień matki bez nich a byłyby jeszcze i młode i piękne ,bo ten stan mieści się w środku człowieka . Obiecuje wrzucić jeszcze trochę zdjęć , w tym te drastyczne dla oczu tak lubiane przez media i hejterow . Pandemia i porządki w zapisanym na kliszy życiu po dwudziestu latach od niezaglądania do niego ….sentymentalnie . Dobrej niedzieli kochani ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on May 16, 2020 at 11:13pm PDT

Zobacz też:

Baron zdradził, jak układa mu się z Blanką Lipińską! Skomentował też związek z Wieniawą 

Magda Gessler schudła na kwarantannie! Na nowych zdjęciach wygląda obłędnie 

Rozenek pochwaliła się efektami remontu mieszkania. Internauci: “Tu jest jakby luksusowo”

Zostaw komentarz