Euro 2020 dostępne w najnowszej aktualizacji. Gracze PES’a pierwsi wezmą udział w turnieju

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

O decyzji wprowadzenia w najnowszym patchu Euro 2020, Konami poinformowało fanów esportu za pośrednictwem swoim mediów społecznościowych. “Z przyjemnością informujemy, że przełożony turniej UEFA EURO 2020, pojawi się w #eFootballPES2020 od czwartku 4 czerwca.”

Euro 2020 w wirtualnej wersji dostępne od 4 czerwca

Jak podaje deweloper w najnowszej aktualizacji eFootball PES 2020 dodanych zostanie 55 drużyn narodowych, dwa stadiony – Wembley Stadium z Londynu oraz obiekt w Sankt Petersburgu oraz oficjalna piłka turnieju. 

Zobacz wideo POLISH ESPORT CUP 2020 – największa polska impreza esportowa

Aktualizacja będzie darmowa i dostępna na wszelkich platformach. Jak podaje Konami, w trakcie rozgrywania turnieju nie będzie zwycięzcy, jednak zachowani zostaną prawdopodobnie powołani piłkarze drużyn narodowych czy tematyczne dni meczowe. 

Turniej odbędzie się jednak tylko w wersji wirtualnej, ponieważ oficjalne rozgrywki mistrzostw Europy zostały przełożone na 2021 roku. Taką decyzję UEFA podjęła w połowie marca, a szef międzynarodowej federacji – Aleksander Ceferin tłumaczył, że zmiana terminu turnieju spowodowana jest rozwojem pandemii koronawriusa.

Zostaw komentarz