Emma Bunton chciałaby mieć trzecie dziecko

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Jade Jones i Emma Bunton © Bang Showbiz Jade Jones i Emma Bunton

Emma Bunton chciałaby mieć trzecie dziecko

44-letnia piosenkarka wyznała, że jej partner Jade Jones (41 l.) i jej dzieci – Beau (12 l.) i Tate (9 l.) – powiedzieli jej, że chcieliby, aby ich rodzina powiększyła się. Członkini zespołu Spice Girls wyznała, że mimo iż nie nakłada na siebie presji, żeby mieć kolejne dziecko, to żałowałaby, gdyby go nie miała.

Emma, opowiadając o swoim partnerze, wyznała: “Bardzo chciałby mieć więcej dzieci. Biję się z myślami, ponieważ nie żałowałabym, gdybym miała kolejne dziecko, ale mogłabym żałować, gdybym go nie miała.”

“Ale mam już 44 lata, zespół Spice Girls wraca na scenę, moja firma Kit & Kin świetnie sobie radzi, mam dwoje zdrowych dzieci – gdybym miała kolejne dziecko, to teraz byłabym bardziej zestresowana niż wcześniej. To mnie przeraża – boję się wszystkiego.”

“Moje dzieci chcą mieć rodzeństwo. W Sylwestra wszyscy usiedliśmy przy stole i powiedziałam: ‘Jakie macie życzenia na ten nowy rok?’ Moje dzieci odpowiedziały: ‘Chcielibyśmy mieć jeszcze brata lub siostrę.’ Nie nakładam na siebie presji. Zobaczymy.”

Twórczyni hitu “Baby Please Don’t Stop”, ostrzegła fanów, że jeśli urodzi dziecko przed trasą koncertową zespołu Spice Girls, będzie musiała się z niej wycofać, ponieważ dobrze pamięta, jak ciężko jej było, gdy urodziła Beau w 2007 roku zaledwie dwa miesiące przed trasą “The Return of the Spice Girls Tour”.

W podcaście “Happy Mum, Happy Baby” Emma dodała: “To był dla mnie trudny czas. Cały czas myślałam sobie: ‘O mój Boże, to wszystko dzieje się za szybko.'”

“Gdyby ktoś mi powiedział: ‘Wyjadę w trasę koncertową dwa lub trzy miesiące po urodzeniu dziecka’, to odpowiedziałabym: ‘Nie, nie wyjedziesz.'”

“Ta trasa była dla mnie wyjątkowa, ponieważ chwilę wcześniej urodziłam Beau. Dzieci były z nami w trasie koncertowej, więc była to najtrudniejsza trasa ze wszystkich. To był wspaniały czas, ale dla mnie była to najtrudniejsza trasa.”

Zostaw komentarz