Dziennikarz zarażony koronawirusem. Miał relacjonować wiec Trzaskowskiego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

“Informujemy, że jeden z pracowników redakcji Echa Dnia w Kielcach w badaniu na obecność wirusa COVID-19, w dniu 9 czerwca 2020 roku w godzinach popołudniowych uzyskał pozytywny wynik testu. Pracownik jest odizolowany, zostały wobec niego zastosowane obowiązujące przepisy Sanepidu. Wszystkie osoby z redakcji, które miały z nim kontakt w ostatnich dniach jak również budynek redakcji są objęte procedurami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Ściśle współpracujemy z Sanepidem i stosujemy się do przekazywanych zaleceń” – podaje komunikat cytowany przez Onet.

Tymczasem lokalne media podają informację, że zakażony wirusem pracownik kieleckiej redakcji, relacjonował m.in. spotkanie z kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim, które odbyło się w niedzielę na Placu Artystów.

“W niedzielę pracownik redakcji był na spotkaniu z kandydatem. W spotkaniu wzięły udział setki, niektórzy mówią o tysiącach osób. Już mało kto pojawił się w maseczce. Nie były zachowane odległości” – podaje portal “Scyzoryk się otwiera – satyryczna strona Kielc”. “Zalecamy zachowanie spokoju. Możliwe, że nikt się nie zaraził. Ale trzeba być czujnym i obserwować swój organizm” – dodaje redakcja “Scyzoryka”.

Zobacz także: 

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Zostaw komentarz