Dumna Maja Hyży rozpływa się nad córką: “Moje całe życie”. “Fani” komentują: “Twoje życie to chyba WSZYSTKIE DZIECI” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Maja Hyży zaistniała w mediach za sprawą udziału w programie X Factor, do którego zgłosiła się z byłym już mężem Grzegorzem Hyżym. W ostatnim czasie celebrytka zdaje się przeżywać prawdziwy renesans popularności – a wszystko za sprawą ochoczo relacjonowanej w mediach społecznościowych ciąży.

Od kilku tygodni Maja Hyży jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Już w trakcie ciąży dumna przyszła mama zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do regularnie publikowanych zdjęć rosnącego brzucha czy coraz to bardziej wymyślnych sesji zdjęciowych. Nic dziwnego, że po narodzinach córki jej zapał do dzielenia się życiem prywatnym w sieci wcale nie ostygł.

bCMtkmFz

W piątek Maja Hyży postanowiła zaprezentować fanom kolejną fotografię w towarzystwie najmłodszej pociechy, tym razem wykonaną podczas wspólnego wylegiwania się na łóżku.

Moje całe życie – napisała z dumą pod zdjęciem.

bCMtkmFF

Hyży prawdopodobnie nie spodziewała się jednak, że udostępniona przez nią fotografia wywoła prawdziwą burzę w komentarzach. Niektórzy z jej obserwatorów po raz kolejny już zarzucili celebrytce, że ta faworyzuje córkę.

Twoje życie to chyba wszystkie twoje dzieci… – skomentowała fanka.

Jak ludzie mają nie myśleć, że faworyzujesz córkę, skoro piszesz, że właśnie ona jest twoim całym życiem? Bardzo mi żal twoich synów – napisała chłodno kolejna.

Chyba nie całe, jak się jest mamą trójki. Czemu synków Pani nie pokaże? – dopytywała internautka.

bCMtkmFG

Szkoda, że mama nie wspomina wszystkich swoich dzieci – stwierdziła inna użytkowniczka

W komentarzach nie zabrakło jednak osób, które pospiesznie ruszyły Mai z odsieczą.

Z tego, co wiem, to ich tata nie zgadza się na publikację zdjęć synów. Zresztą jej sprawa, kogo pokazuje.

Hahaha, to ja faworyzuje swoje psy, bo wstawiam ich zdjęcia na Instagramie. Maju, gratuluję i współczuję czytania tych komentarzy.

bCMtkmFH

Jak na razie Maja Hyży nie odniosła się do żadnego z kąśliwych komentarzy.

Zobaczcie najnowszy instagramowy wpis celebrytki. Rozumiecie poruszenie internautów?

bCMtkmFI
bCMtkmGa

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz