Dowbor zablokował mamę w social mediach? “Jest strasznym trollem”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

© fot. instagram.com/maciej_dowbor Maciej Dowbor miał zablokować Katarzynie Dowbor dostęp do swojego profilu na Facebooku. Powodem miał by fakt, że matka dziennikarza, również znana dziennikarka, wrzucała zdjęcia swojego syna do mediów społecznościowych. Oboje skomentowali już całe “zamieszanie”. 

Sprawa wyszła na jaw podczas jednego z odcinków programu “Domówka u Dowborów”. Prowadzi go na Instagramie małżeństwo – aktorka Joanna Koroniewska i prezenter telewizyjny Maciej Dowbor. Formuła polega na zapraszaniu zaprzyjaźnionych celebrytów i rozmowie na różne tematy.

W ostatnim odcinku Dowbor przypomniał sobie o urodzinach młodszej siostry. Jego żona zwróciła mu uwagę, że nie zapomniałby o tym, gdyby regularnie czytał posty w swojej mamy, również znanej dziennikarki Katarzyny Dowbor. Odpowiedź 41-latka była jednak co najmniej zaskakująca. 

Zbanowałem ją. Zablokowałem, bo strasznym trollem jest moja matka w Internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia

– stwierdził. Dodał, że materiały udostępniane przez matkę są dla niego “upokarzające”, a ona sama “mogłaby je z nim konsultować”. Jako, że w mediach plotkarskich szybko wybuchła mała “afera”, sam zainteresowany postanowił ją skomentować w kolejnym wpisie na Instagramie:

“Troll trolla trollem pogania. W związku z domniemaną awanturą w naszej “włoskiej” rodzinie, donoszę, co następuje: 1)Też mam na Ciebie haki mamusiu! Internet nie zapomina 2)Nie zbanowałem Katarzyny Dowbor 3)Wciąż ją obserwuję 4)Mam jeszcze dużo kompromitujących zdjęć, więc uważaj Mamusiu co wrzucasz. 5)Liczę na spadek, więc bardzo nie fikam. Love You. Bye. Do zobaczenia po kwarantannie. Przygotuj jakieś słoiki, jak wpadniemy”

– napisał współprowadzący “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie musiał przy tym czekać na ripostę od mamy. Katarzyna Dowbor, z równie dużym dystansem, co syn, odniosła się do sprawy w komentarzach do posta.

Katarzyna Dowbor © Dostarczane przez Radiozet.pl Katarzyna Dowbor

“O Boże! A skąd Ty to zdjęcie wytrzasnąłeś! Synu, błagam, będę już grzeczna! PS Słoiki już czekają” – napisała prowadząca “Nasz Nowy Dom”. Po czym dodała: “W tym “Superaku” to chociaż ładne zdjęcia dali, takie odświętne. A Ty jakieś dresiarstwo!”

Dowbor © Dostarczane przez Radiozet.pl Dowbor

RadioZET.pl/plejada.pl/Instagram

Zostaw komentarz