Demi Lovato i Max Ehrich rozstali się?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Demi Lovato i Max Ehrich Instagram (c) © Bang Showbiz Demi Lovato i Max Ehrich Instagram (c)

Demi Lovato i Max Ehrich rozstali się?

28-letnia piosenkarka i aktor znany z serialu “Żar młodości” zaręczyli się w lipcu po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Jednak wszystko wskazuje na to, że para postanowiła się rozstać, gdyż osoby z jej otoczenia twierdzą, że to już definitywny koniec.

W rozmowie z magazynem “People” źródło podało: “To była trudna decyzja, ale Demi i Max postanowili się rozstać i skupić się na swoich karierach. Szanują się i kochają się i zawsze będą mile wspominać czas, który razem spędzili.”

Informacja o rozstaniu zaskoczyła fanów, ponieważ kilka tygodni temu twórczyni hitu “Anyone” przyznała, że nie wyklucza, iż weźmie ślub w sekrecie.

Powiedziała: “Z jednej strony chciałabym wziąć ślub w tajemnicy, ponieważ moje życie jest na świeczniku, a to, co jest pomiędzy mną a nim jest święte. Z drugiej strony chciałabym świętować to wydarzenie razem z moimi przyjaciółmi i rodziną.”

Twórczyni hitu “OK Not To Be OK” wyznała również, że już zaczęła się zastanawiać nad suknią ślubną, ale nie chciałaby, żeby była ona tradycyjną suknią.

Wyjaśniła: “Mam już w głowie to, jak chciałabym wyglądać. Nie chcę niczego zdradzać, ale to zdecydowanie nie będzie biała suknia.”

Demi i Max (29 l.) zaczęli się spotykać w marcu przed wybuchem pandemii koronawirusa i spędzili razem kwarantannę.

Była gwiazda Disneya wyznała wcześniej, że cieszy się, że znalazła miłość u boku Maxa.

Powiedziała: “Mogliśmy spędzić ten czas razem, a normalnie nie mielibyśmy takiej możliwości. To nadało tempa naszemu związkowi i wyniosło go na wyższy poziom. Trudno jest to wyjaśnić, ale kwarantanna albo zbliża do siebie albo od siebie oddala. Nas do siebie zbliżyła. Bardzo się z tego powodu cieszę. Jestem szczęściarą i każdego dnia myślę sobie o rzeczach, za które jestem wdzięczna.”

Zostaw komentarz