Dawno niewidziana Justyna Żyła przypomina o sobie ustawką na siłowni (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Dwa lata temu Justyna Żyła śmiało wkroczyła do show biznesu po tym, jak na Instagramie zmieszała z błotem swojego byłego męża, Piotra Żyłę, twierdząc, że porzucił ją dla kochanki i nie interesuje się dziećmi.

Choć nagle rodzinne brudy Żyłów zaczęły być tematem we wszystkich mediach w Polsce, można było odnieść wrażenie, że Justynie odpowiadało takie zamieszanie. Wkrótce wzięła udział w rozbieranej sesji do Playboya (która notabene była jedną z najgorszych w historii magazynu), a następnie założyła na YouTube kanał o tematyce kulinarnej.

bCADhSwn

Żyła zaczęła też dostawać zaproszenia na branżowe imprezy, udzielać wywiadów i odwiedzać programy śniadaniowe. Jedna z lokalnych stacji telewizyjnych zaproponowała jej nawet własny program pt. Pierzemy brudy do czysta, w którym aspirująca celebrytka godziła zwaśnione rodziny.

Zwieńczeniem wielomiesięcznych starań Justyny o bycie w centrum uwagi była propozycja udziału w Tańcu z Gwiazdami. Niestety pląsanie po polsatowskim parkiecie okazało się trudniejsze, niż myślała. Od pierwszego odcinka miała spore problemy z rytmem i koordynacją ruchową, a jurorzy byli wobec niej bezlitośni. Jedynie dzięki głosom widzów Żyle udało się utrzymać w programie aż do piątego odcinka.

bCADhSwt

Po odpadnięciu z show Justyna zapowiadała kolejne “projekty”. Marzyła np. o własnym programie kulinarnym w telewizji. Niestety jej kariera skończyła się równie szybko, jak się zaczęła i wkrótce słuch o Żyle zaginął. Wygląda jednak na to, że 33-latka ma nadzieję na jej wskrzeszenie.

Ostatnio Justyna wybrała się na siłownię, gdzie ćwiczyła pod okiem trenera personalnego i… w obecności fotografa. Z poświęceniem wyciskała z siebie siódme pory i uśmiechała się do obiektywu.

Myślicie, że uda jej się jeszcze wrócić do show biznesu?

bCADhSwu
bCADhSwv
bCADhSwO

żródło:

Zostaw komentarz