Czym są zakłady bez ryzyka?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Legalni bukmacherzy proponują zakłady bez ryzyka jako element oferty powitalnej, dając graczom możliwość obstawiania bez widma utraty środków z depozytu. Na czym polega zakład bez ryzyka? Czy faktycznie niweluje w 100% ryzyko porażki? Typerów zainteresowanych skorzystaniem z promocji na zakład bez ryzyka zapraszamy do lektury. Wyjaśnimy mechanizm działania zakładu bez ryzyka, opowiadając jednocześnie o propozycji bukmachera eWinner.

Zakład bez ryzyka – zasady działania

Cashback (czyli zakład bez ryzyka) w swojej tradycyjnej formie odznacza się jednorazowym charakterem i jest przyznawany nowym użytkownikom serwisu danego bukmachera, po przejściu przez nich procesu rejestracji. Bukmacher wyznacza konkretną kwotę, do której można zawierać kupony z gwarancją cashback. Na czym polega obiecywany zwrot gotówki? Otóż jeśli podczas typowania poniesiemy porażkę, bukmacher zobowiązuje się do zwrotu stawki zakładu na konto typerskie. Zwrot często podlega warunkom dodatkowego obrotu, czyli wymogu ponownego obstawienia środków bonusowych określoną ilość razy po ustalonym kursie minimalnym. Zakład bez ryzyka pozwala na bardziej agresywne typowanie, które w przypadku trafienia będzie się wiązało z ogromnymi zyskami. Mimo tego, że z cashbacku można skorzystać tylko jeden raz, stanowi on doskonałe narzędzie na start. Pozwala zebrać pokaźny kapitał już od pierwszego zawartego kuponu.

Aby w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, należy obstawiać za maksymalną stawkę dopuszczoną przez bukmachera. Należy pamiętać o tym, że sam cashback nie niesie w sobie dodatkowych korzyści finansowych. Oznacza tylko opcję zwrotu przegranych funduszy. Mając w rękach gwarancję zwrotu środków, powinniśmy dać szczęściu szansę i zawierać kupon z wysoką stawką i kursem. Do czerpania pełnych korzyści z cashbacku idealnie nadają się zakłady AKO. Kupony z wieloma zdarzeniami pozwalają utrzymać kurs pojedynczego elementu na rozsądnym poziomie (wysoki kurs to jednocześnie wysokie ryzyko porażki), a efekt akumulacji skutkuje znacznym kursem całkowitym. Mając w zanadrzu cashback od bukmachera, nie stracimy żadnych prywatnych pieniędzy.

Ewinner zakład bez ryzyka – co warto wiedzieć?

Bukmacher eWinner wpisuje się w potrzeby graczy, dając im zakłady bez ryzyka na kwotę 160 zł. Oferta dotyczy każdego nowego użytkownika serwisu ewinner.pl.

Jak wspomnieliśmy powyżej, sama kwota to jeszcze nie wszystko. W eWinner zakład bez ryzyka zyskuje na atrakcyjności ze względu na brak wymogów dodatkowego obrotu. Jeśli przegramy, bukmacher zwraca stawkę zakładu na konto, a pieniądze można natychmiast wypłacić.

eWinner swoją propozycją na zakłady bez ryzyka zdobywa wysoką pozycję w rankingach najkorzystniejszych promocji startowych. Cashback eWinner oferuje doskonałe możliwości pomnażania kapitału, co przemawia za obstawianiem po wysokich stawkach.

Zakłady bez ryzyka w ofercie legalnych bukmacherów- gdzie szukać aktualnych informacji?

Zakład bez ryzyka funkcjonuje u wielu innych organizatorów zakładów wzajemnych. Wprawdzie eWinner jako jedyny podmiot na rynku oferuje cashback bez żadnych wymogów obrotu, inni bukmacherzy konkurują pod względem wysokości kwoty na cashback. Oferta zakładów bez ryzyka podlega dynamicznym zmianom, a śledzenie bieżących informacji na kilkunastu serwisach bukmacherskich pochłonęłoby sporo czasu. Dlatego z pomocą przychodzi portal zawodtyper.pl, zbierający w jednym miejscu wszelkie aktualności o promocjach na zakład bez ryzyka, a także kompleksową wiedzę z zakresu metodologii typowania zakładów sportowych. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Zawód Typer, gdzie można znaleźć fundamenty dla budowy zyskownej strategii długoterminowej.

Zostaw komentarz