Czym jest Kosmetologia i medycyna estetyczna?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Proces starzenia się skóry to zjawisko nieodwracalne i dotyczy każdego z nas. Nie można ukrywać faktu, że ten proces jest dla nas bolesnym doświadczeniem. Niestety w ostatnich latach wyodrębnił się “kult młodości”, który sprawia, że wielu ludzi chce wyglądać jak medialne ideały piękna. To skłania nas do korzystania z zabiegów odmładzających, które umożliwiają pozostanie “biologicznie młodym i sprawnym”, aż do zaawansowanego wieku. Jednakże w dalszym ciągu skóra nie wytrzymuje nadanego jej tempa, a to również za sprawą toksycznego wpływu środowiska i nadmiernemu promieniowaniu słonecznemu. Na chwilę obecną kosmetologia i medycyna estetyczna poszukują takich metod, które zagwarantują utrzymanie skóry w odpowiedniej kondycji, przyczyniającej się do jej młodszego wyglądu. Metody te zyskały miano rejuwenacji.

Jednakże najlepiej jest, gdy skóra samoistnie wyrównuje przedwczesne oznaki starzenia, przy pomocy kolagenu lub zmian naskórka, aby zniwelować widoczne zmarszczki lub nadmierne wysuszenie. Salon kosmetyczny szybko zareagował na potrzeby swoich potencjalnych klientów i rozszerzył swoją ofertę o zabiegi, w których wykorzystuje się ultradźwięki i światło lasera, które przyśpieszają stymulację tkanek i komórek do pobudzenia. Chcąc oczyścić powierzchnię skóry kosmetyczka w salonie kosmetycznym w mieście Bełchatów wykorzystuje proces kawitacji, czyli wypłukania zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka.

Ponadto salon kosmetyczny współpracuje z wybitnymi specjalistami z dziedziny dermatologii, alergologii i chirurgii plastycznej. Dzięki temu możemy swoim klientkom zagwarantować komfortową opiekę i możliwość korzystania z następujących zabiegów: dermabrazja, złuszczanie naskórka, mikrodermabrazja, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia bezigłowa, mezoterapia iniekcyjna, botox jak również wypełniacze.
Jak można zauważyć oferta salonu kosmetycznego jest bardzo obszerna, a współpraca ze specjalistami gwarantuje uzyskanie oczekiwanych efektów po wykonanym zabiegu. Jeśli ktoś chce wyglądać pięknie i młodo to koniecznie musi z takich zabiegów skorzystać. Fachowa pomoc przy doborze odpowiedniego zabiegu kosmetycznego jest bardzo ważna. U nas właśnie taką pomoc otrzymasz. Jednakże chcielibyśmy zaznaczyć, że po wielu zabiegach, które wykonamy mogą wystąpić: zaczerwienienia, siniaki, a nawet obrzęki. Jest to naturalny proces po zabiegach kosmetycznych, który zazwyczaj ustępuje po kilku dniach od wykonania zabiegu.

Zostaw komentarz