Czy tekst na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną jest ważny?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Temat rozpoczęcia rozmowy z piękną nieznajomą dziewczyną jest dla wielu chłopaków niesamowicie trudną sprawą. Czy Ty też należysz do tych facetów, którzy potrafią godzinami wymyślać tekst rozpoczynający rozmowę z dziewczyną?

Bardzo często jest tak, że te godzinne rozmyślania toczą się już po tym, jak minęła szansa na rozmowę z dziewczyną. Siedzisz i zadręczasz się zastanawianiem się, jak zagadać do dziewczyny , której już nie ma.

Tak bardzo chciałeś podejść i zrobić świetne wrażenie, że ze strasu nie zrobiłeś zupełnie nic. Ona już dawno wyszła, jednak Ty nadal siedzisz i zastanawiasz się, co mogłeś zrobić, by sprawy potoczyły się inaczej.

Wiesz co powinieneś zrobić? Podejść! Jeśli tego nie zrobisz – nawet najlepszy wymyślony tekst nie pomoże Ci, bo nie będziesz nawet miał szansy, by go użyć. Jest jeszcze jeden ważny czynnik, o którym rzadko się pisze w kursach uwodzenia – a mianowicie miejsce.

Serio – żaden wyuczony tekst nie będzie w stanie dla Ciebie tyle zrobić, co odpowiednio dobrane miejsce do poznania się z fajną dziewczyną. Rozpoczęcie rozmowy, które jest zgodne z sytuacją daje Ci o wiele większe szanse na sukces. W większości miejsc dziewczyna nie jest przygotowana psychicznie na to, że ktoś obcy może do niej podejść i zagadać. Przeważnie takie rozpoczęcie rozmowy w nieodpowiednim miejscu sprawia, że ona czuje się speszona, albo wręcz wystraszona.

Jeśli jednak wykorzystasz odpowiednie miejsce – masz szanse nie tylko na świetną rozmowę, ale i na dobrą znajomość. Nie musisz też wtedy szukać wyszukanych i oryginalnych tekstów na podryw – to o czym będziecie rozmawiać będzie po prostu zależało od miejsca, w którym w danym momencie się znajdujecie.

Tak rozpoczęta znajomość ma jeszcze jedną ogromną zaletę – jeśli poznaliście się w miejscu, które wskazuje na waszą pasję/hobby to jest szansa, że będziecie do siebie o wiele lepiej pasować niż w sytuacji zupełnie przypadkowego spotkania w bezosobowym miejscu.

Zostaw komentarz