Czuły Kamil Bednarek obejmuje swoją UKOCHANĄ na Santorini (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Kamil Bednarek zyskał wielką popularność dzięki udziałowi w programie Mam talent. Piosenkarz stał się jednym z najpopularniejszych twórców muzyki reagge w kraju, na co ostatnio głośno pomstował Daniel Martyniuk. Bednarek na co dzień stroni od branżowych imprez i bardzo chroni swoje życie prywatne. Muzyk nie rozmawia z mediami na temat swojego związku, a szkoda, bo na pewno nie zabrakłoby wątków do poruszenia…

Jak udało nam się ustalić, piosenkarz od ponad 9 lat (z przerwami) jest zaangażowany emocjonalnie w relację z niejaką Victorią Hall. Ukochana Kamila jest urodziwą modelką oraz matką. Dziecko jest owocem związku z innym mężczyzną, który pojawił się w życiu Victorii po jednym z zerwań z Bednarkiem. Tak, parę łączy burzliwy związek.

bCPSFXSL

Kamil Bednarek: “Ziemia jest przez nas wyniszczana”

Bednarkowi i Hall udało się najwyraźniej “przepracować” pewne sprawy, bo udali się na romantyczne wakacje na grecką wyspę Santorini. Oboje wrzucają do sieci bliźniacze zdjęcia, na których możemy podziwiać piękny krajobraz wyspy. Oboje zamieścili też romantyczne zdjęcie, na których wtuleni w siebie obserwują morze. Jak usłyszeliśmy od naszego źródła, Kamil uważa, że Victoria to miłość jego życia i zamierza się jej oświadczyć.

Z góry przepraszamy, jeżeli miał zrobić to na urokliwym Santorini i popsuliśmy niespodziankę…

bCPSFXSR

Myślicie, że zdecydują się w końcu upublicznić swój związek?

bCPSFXSS
bCPSFXTm

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz