Crypto.com: 2 mln dolarów w BTC przecenione o 50% oraz pierwszy certyfikat ISO/IEC 27701:2019 wśród FinTech-ów i firm krypto

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Crypto.com organizuje niezwykłe promocje, aby wraz z użytkownikami hucznie świętować swoje 4 urodziny – z tej okazji wystartuje syndykat, w którym pula 2 mln USD w BTC zostanie przeceniona o 50%. Dodatkowo, Crypto.com po raz kolejny udowodniło swoją profesjonalność i jako pierwsza firma z branży krypto i FinTech otrzymało certyfikat ISO/IEC 27701:2019.

Darmowe płatności kartą i 2x większe rabaty za zakupy

Z powodu globalnej pandemii COVID-19, firma postanowiła zrezygnować z 3,5% prowizji za zakup kryptowalut na okres 3 miesięcy (od początku kwietnia do końca czerwca). Promocja ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Oprócz tego, rabaty za zakupy spożywcze opłacane kartą MCO Visa wynoszą obecnie 5% dla kart plastikowych oraz 10%, dla kart metalowych. Gdzie można otrzymać rabat?

Dodatkowo, nagrody za zakupy przy pomocy kart podarunkowych Crypto.com w sklepach internetowych, zostały podwojone. W Polsce możemy wybierać spośród wielu produktów dostępnych na Allegro oraz w Empik-u.

Crypto.com jako pierwsza firma z branży uzyskała certyfikat ISO/IEC 27701:2019

Crypto.com jako jedna z pierwszych firm na świecie, a także jako pierwsze spośród przedsiębiorstw kryptowalutowych oraz FinTech-owych uzyskało certyfikat ISO/IEC 27701:2019. W praktyce oznacza to, że Crypto.com musiało przejść szczegółowy audyt z zakresu bezpieczeństwa i prywatności danych pozyskiwanych od klientów. Audyt został przeprowadzony przez SGS, wiodącą i niezależną organizację specjalizującą się w certyfikowaniu firm i korporacji. SGS posiada ponad 2600 oddziałów na całym świecie.

Audyty tego typu mogą obejmować tak szeroki zakres działalności firmy, jaki ta samo wybierze. W przypadku Crypto.com audyty był bardzo wnikliwy i obejmował wiele departamentów, funkcjonalności oraz produktów (włączając w to aplikację mobilną Crypto.com App). Audyt wymagany do uzyskania certyfikatu ISO/IEC 27701:2019 potwierdza stosowanie odpowiednich procedur bezpieczeństwa i zarządzania danymi w taki sposób, aby unikać wszelkich zagrożeń związanych z prywatnością. Dodatkowo audyt skupia się również na tym jak firma zamierza polepszać swoje standardy, nie zaś wyłącznie na stanie obecnym.

Ważne ogłoszenie dla hodlerów ADA

ADA właśnie zostało dodane co usługi Crypto Earn, dostępnej w aplikacji mobilnej Crypto.com App. Już teraz wszyscy posiadacze ADA mogą zarabiać na swoich depozytach do 6% w kali roku. Natomiast użytkownicy Crypto.com Private mogą otrzymać do 8% w skali roku!

Dodatkowo w aplikacji mobilnej Crypto.com została uruchomiona możliwość deponowania oraz przesyłania ADA.

Na dzień pisania tego artykułu Crypto Earn wspiera 23 kryptowaluty i tokeny, włączając w to: BTC, ETH, LTC, XRP, BNB, TUSD, PAX, USDC, MCO, BAT, LINK, CRO, MKR, DAI, PAXG, EOS, XLM, ATOM, XTZ, BCH, VET, ICX oraz ADA.

Odsetki z Crypto Earn są wypłacane każdego tygodnia, w zdeponowanym cyfrowym aktywie. Okresy lokowania środków są elastyczne i wynoszą miesiąc lub 3 miesiące. Użytkownicy stake-ujący przynajmniej 500 MCO otrzymują większe naliczenia.

Syndykat ADA – kryptowaluta z 50% rabatem

Jak wspominaliśmy w poprzednim artykule od Crypto.com, zbliża się kolejny syndykat, w którym do zgarnięcia są cyfrowe monety ADA z 50% rabatem.

9 czerwca 2020 na platformie Crypto.com Exchange odbędzie się syndykat, w którym osoby stake-ujące Crypto.com Coin (CRO), ponownie będą miały okazję zaopatrzyć się w cyfrowe monety z 50% upustem. Tym razem kryptowaluty ADA o wartości 500 000 USD zostaną przecenione o 50%. Poniżej prezentujemy linię czasową, objaśniającą przebieg promocji:

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku promocji z okazji Halvingu Bitcoina. Maksymalna alokacja przecenionych ADA na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej na temat promocji przeczytasz tutaj: LINK.

4 urodziny Crypto.com i ekwiwalent 2 mln USD w BTC z 50% rabatem

Jeśli powyższy syndykat ADA narobił Wam apetytu, to mamy dla Was coś jeszcze lepszego! Z okazji 4 urodzić Crypto.com postanowiło zorganizować Specjalny Syndykat, w którym do zgarnięcia będzie ekwiwalent BTC o wartości 2 000 000 USD z 50% rabatem. Aby wziąć udział, wystarczy posiadać konto na giełdzie Crypto.com Exchange i zapisać się na wydarzenie. Szanse na zakupy w okazyjnej cenie będzie miało pierwszych 25 000 subskrybentów – tokeny CRO nie są wymagane do uczestnictwa, jednak jak w poprzednich edycjach, zwiększają pulę zakupową.

Zapisy na syndykat ruszają 30 czerwca 2020 o 6:00 UTC.

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku pozostałych syndykatów. Maksymalna alokacja przecenionych BTC na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Najważniejsze informacje o syndykacie:

Całkowita podaż BTC: równowartość 2 000 000 USD w BTC
Przecena: 50%
Maksymalna ilość zapisanych uczestników: 25 000
Więcej informacji o syndykacie przeczytasz tutaj: LINK.

Rejestracja na giełdzie Crypto.com jest niezwykle prosta. Przewodnik znajdziesz tutaj.

Wygraj 1200 USD w konkursie na Twitterze

Dodatkowo, Crypto.com rozdaje 120 000$ na Twitterze. Aby wciąż udział wystarczy posiadać konto na Twitterze oraz w aplikacji Crypto.com. Zasady są niezwykle proste, wszystko co musisz zrobić to polubić i udostępnić ten post:

Spośród osób biorących udział w konkursie, losowo zostanie wyłonionych 100 zwycięzców, z których każdy otrzyma 1200 USD nagrody. Więcej na temat zasad konkursu przeczytasz tutaj: LINK.

Źródło:

Zostaw komentarz