Córka Wiśniewskiego wzięła udział w #hot16challenge2. Fani: “Przechodzą dreszcze”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

© Dostarczane przez Wizaz.pl Etiennette odpowiedziała na nominację taty i opublikowała swoją ‘szesnastkę’. Fani są zachwyceni jej wykonaniem i… czekają na więcej!

14-letnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak wzięła udział w #hot16challenge2. Fani oraz sam tata nie kryją wzruszenia jej nagraniem. Nastolatka nawinęła między innymi o hejcie, jaki ją spotyka.

Zobacz także: 

Etiennette Wiśniewska wzięła udział w #hot16challenge2

Akcja #hot16challenge2 została zainicjowana przez polskich raperów. Ich celem była zbiórka pieniędzy na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusemSzybko do akcji włączyli się nie tylko raperzy, ale i inni znani muzycy, celebryci a nawet politycy. Swoją ‘szesnastkę’ nagrali między innymi Maryla Rodowicz, Kayah, Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, a nawet Andrzej Duda. 

Do ‘challengu’ Etiennette zaprosił Michał Wiśniewski. Gdy nastolatka opublikowała swoje nagranie, dumny tata pochwalił się wykonaniem córki na Instagramie. Przyznał, że słuchając go, bardzo się wzruszył. 

 

Etiennette w swoich wersach nawiązała do hejtu w internecie i tego, że ludzie ciągle postrzegają ją tylko jako “córkę Wiśniewskiego”

Fani w komentarzach zachwycali się emocjonalnością nastolatki. Chwalili także jej talent wokalny, który niewątpliwie odziedziczyła po rodzicach.

Eti Wiśniewska swoje wykonanie zaczęła od rapowania, a następnie przeszła płynnie do zaprezentowania swojego głosu. Jej nagranie można usłyszeć tutaj:

Zostaw komentarz