Córka Pazury pokazała siostrze jej stare zdjęcie. Jej reakcja bezcenna!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Edyta Pazura i Cezary Pazura na wakacjach

Edyta Pazura i Cezary Pazura na wakacjach

© Instagram/ @edyta_pazura

Edyta Pazura pochwaliła się w sieci pewnym nagraniem. Bohaterkami są jej dwie córki, ale show kradnie Rita.

Edyta Pazura uwielbia publikować w sieci zdjęcia swoich dzieci. Razem z Cezarym chętnie pokazują twarze swoich pociech i dzielą się radosnymi rodzinnymi ujęciami. Nie mają problemu, by mówić publicznie o życiu prywatnym, bo zdają sobie sprawę, że fani to po prostu uwielbiają. Nic więc dziwnego, że na profilu Edyty pojawiło się nagranie z córkami w rolach głównych. Starsza pokazała młodszej jej stare zdjęcie. Rita zawstydziła się i nie chciała patrzeć!

POLECAMY: Cezary “Byczek” Pazura napina wyćwiczoną klatę na basenie. Skojarzenie mogło być tylko jedno. “Słoneczny Patrol!”

Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Młodsza córka Edyty Pazury nie chce oglądać swoich zdjęć z przeszłości

Rodzina Pazurów siedziała przy stole. W pewnym momencie jedenastoletnia Amelia chciała pokazać dwuletniej Ricie jej zdjęcie sprzed kilku miesięcy. Najmłodsza pociecha popularnego aktora zakryła oczy dłońmi i nie chciała oglądać swojej młodszej wersji. Wszystko nagrała Edyta, która pokusiła się również o komentarz.

Kiedy Rita patrzy na swoje zdjęcie sprzed paru miesięcy, ogarnia ją to samo uczucie, które nie jest mi obce, gdy ja widzę moje stare fotki sprzed 8-10 lat. Rozumiem ją w 100% – śmiała się dumna mama.

Internauci ochoczo komentowały post Pazury.

Moje dzieci też tak reagowały. 

Jest boska!

Ale jednym oczkiem spogląda, na pół oczka podpatruje – śmiali się.

Cóż każdy człowiek się zmienia, zwłaszcza dzieci, które rosną bardzo szybko. Jak widać Rita nie przejawia narcystycznych skłonności.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura pokazała, jak jej salon zmienił się w salę zabaw. Internauci jednak patrzą na małą Ritę. “Ma piękne włoski, cudo!”

Zostaw komentarz