Coraz szczuplejsza Aneta Zając chwali się zdjęciem z wypadu na rolki. Fani zachwyceni: “ALE NOGI!” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Aneta Zając dała się poznać dzięki medialnej relacji z Mikołajem Krawczykiem. Choć niegdyś tworzyli wyjątkowo udany duet, a nawet doczekali się wspólnych pociech, ich drogi szybko się rozeszły. W efekcie przez lata o tej dwójce mówiło się głównie w kontekście walki o alimenty i ich kolejnych spotkań w sądzie.

Mimo że początkowo pozostawionej przez partnera Anecie z pewnością nie było łatwo, dziś zdaje się być spełnioną kobietą. Celebrytka znacznie chętniej korzysta z zaproszeń na branżowe imprezy, a także prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie od jakiegoś czasu prezentuje efekty imponującej metamorfozy.

bCAaAZgD

W sobotę gwiazda Pierwszej miłości po raz kolejny pochwaliła się swoją odmienioną sylwetką. Tym razem pokusiła się o zdjęcie z wypadu na rolki. Na fotografii możemy podziwiać ubraną w szorty aktywnie spędzającą czas na świeżym powietrzu celebrytkę. Choć Zając zapozowała tyłem, fani są pod wrażeniem tego, jak się prezentuje.

“Zgrabniocha”, “Twoja przemiana jest rewelacyjna, chylę czoła”, “Ale progres”, “Jaka laska” – komplementują formę idolki zachwyceni obserwatorzy.

bCAaAZgJ

Spora część internautów zwróciła także uwagę na coraz zgrabniejsze kończyny 38-latki:

“Ale nogi”, “Masz piękne nogi” – czytamy.

A wam jak się podoba pozująca w rolkach Aneta?

bCAaAZgK
bCAaAZgL
bCAaAZhe

żródło:

Zostaw komentarz