Clepardia ma nowy budynek klubowy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Podczas wizyty prezydent Jacek Majchrowski wręczył władzom Clepardii symboliczny klucz do obiektu oraz pakiet środków ochrony osobistej i sanitarnej, które są dostarczane do klubów sportowych w ramach akcji “odmrażania” krakowskiej infrastruktury sportowej.

  • Więcej informacji z Krakowa: tutaj

“Gruntownie zmodernizowany budynek to parterowy zespół obiektów o zwartej, prostej bryle. W budynku znajdują się pomieszczenia związane ze sportem i rekreacją, stanowiące zaplecze klubowe (szatnie i łazienki dla sportowców, sala gimnastyczna, pomieszczenia biurowe dla zarządu i trenerów, magazyny, pralnia, pomieszczenie dla sędziów, zaplecze kulturalno-administracyjne, sala multimedialna, sala konferencyjna, pomieszczenie dla spikera). Budynek został umeblowany i wyposażony w nowoczesny sprzęt elektroniczny” – możemy przeczytać na stronie urzędu miasta.

Wykonawcą obiektu wg projektu Studia Architektonicznego Desiderata z Krakowa był Zakład Remontowo-Budowlany STAN Stanisław Bieniek, Andrzej Bieniek z Bukowiny Tatrzańskiej, pod nadzorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Łączny koszt inwestycji wraz z dokumentacją projektową wyniósł: 6,78 mln zł.

Żródło

Zostaw komentarz